2007/2008

07.10.2007
Naprzód II - KS KTH 1 - 4

W rewanżowym meczu z drugim zespołem Naprzodu Janów hokeiści KS KTH sięgnęli po kolejne ligowe punkty, pewnie pokonując rywali 4-1.

Miły prezent sprawili kateheci swojemu trenerowi i kapitanowi, którzy w poniedziałek i wtorek obchodzić będą swoje urodziny, wygrywając w Janowie obydwa spotkania. Mimo obaw, gra w rewanżowym meczu w uszczuplonym składzie - nie zagrali kontuzjowani Damian Zabawa i Artur Zieliński - nie sprawiła kryniczanom trudności. Od początku zawodów kontrolowali sytuację na lodowej tafli prowadząc po pierwszej tercji dwiema bramkami, a po czterdziestu minutach 4-1.I takim wynikiem zakończyła się ta rywalizacja. Dwie bramki dla katehetów zdobył Marcin Zabawa (w sumie w Janowie 4), po jednej Grzegorz Horowski (druga w ten weekend) i Dawid Tomasiak. Asysty zaliczyli Robert Tyczyński i Dawid Tomasiak.

Sześć zdobytych punktów przesunęło KS KTH w ligowej tabeli z siódmej na szóstą pozycję. Za tydzień, na krynickim lodowisku, mecze z liderem I Ligi, zespołem Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Trenerowi Markowi Bialikowi i kapitanowi zespołu Leszkowi Piksie z okazji urodzin życzenia wszystkiego najlepszego!

Naprzód II Janów - KS KTH 1 - 4 (0-2,1-2,0-0)
    0 - 1 15:43 M.Zabawa - Tyczyński (5/3)
    0 - 2 19:03 Horowski
    0 - 3 24:31 Tomasiak
    1 - 3 25:24 Gnyp
    1 - 4 33:48 M.Zabawa - Tomasiak

kary: Narzód II 32 min. (10 Peksa i Fonfara) - KTH 10 min.
strzały na bramkę: Naprzód II 26 (5+8+13) - KTH 29 (9+10+10)