2007/2008

22.10.2007
CLJ: mimo porażki nadal na czele

Przegraną 0-2 zakończył się niedzielny mecz rewanżowy juniorów KTH KM z zespołem SMS II Sosnowiec. W ligowej tabeli obydwie drużyny zrównały się punktami, ale kryniczanie prowadzą korzystniejszym bilansem bramkowym.

Bezbramkowy wynik utrzymał się do połowy spotkania. Pierwszą bramkę goście zdobyli w 31 minucie, kolejną, grając w przewadze na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem. W rewanżowym meczu kryniczanie stracili nie tylko bramki i punkty, kontuzji barku, która wykluczy zawodnika z gry na dłuższy okres, doznał Sebastian Rząca.

W najbliższą sobotę i niedzielę juniorzy KTH podejmować będą rówieśników z Oświęcimia, których drużyna aktualnie zajmuje piątą lokatę w tabeli. Mecze odpowiednio o godz. 14:30 i 10:00.