2007/2008

30.10.2007
Mecze żaków

Dwa kolejne spotkania ligowe mają za sobą żacy KTH KM. W minioną sobotę pokonali rówieśników z Sanoka 9-5, a dzień później ulegli drugiej drużynie MMKS 4-13.

W meczu z MKH Sanok kryniczanie kontrolowali grę od pierwszego gwizdka. Pierwszą bramkę w czwartej minucie zdobył Marek Cieślicki, który w tych zawodach sanockiego golkipera pokonał trzykrotnie. Rywale wyrównali w dwunastej minucie, ale później dominowali już gospodarze dorzucając jeszcze dwa celne trafienia w pierwszej tercji i cztery w drugiej. Po czterdziestu minutach prowadzili 7-1. W ostatniej części spotkania goście zrewanżowali się miejscowym i również czterokrotnie celnie trafiali do bramki KTH, ale dwa gole zdobyte przez podopiecznych Andrzeja Dudzika pozwoliły na utrzymanie bezpiecznego dystansu i rywalizacja zakończyła się czterobramkowym zwycięstwem katehetów.

W niedzielę sytuacja na lodzie była zgoła odmienna. Warunki dyktowali nowotarżanie, raz po raz podwyższając wynik. Tym razem to goście po dwóch tercjach prowadzili 8-1. W ostatnich dwudziestu minutach kryniczanie nawiązali strzelecki pojedynek, jednak przyjezdni częściej trafiali do bramki KTH. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem MMKS 13-4, dla którego aż siedem goli zdobył Patryk Wronka.

W obydwu meczach krynickiej bramki bronili pospołu Piotr Krężołek i Wioletta Bielawska.

Po siedmiu rozegranych spotkaniach młodzi kryniczanie plasują się na trzeciej pozycji w tabeli rozgrywek prowadzonych przez Małopolsko-Podkarpacki OZHL. Pierwsze dwa miejsca zajmują zespoły z Nowego Targu. Za KTH jest drużyna z Sanoka, UKS Dębica i żacy Cracovii.

W najbliższą sobotę w terminarzu rozgrywek żaków zaplanowane jest wyjazdowe spotkanie katehetów z zespołem Cracovii.

KTH KM Krynica:
Krężołek (4), od 21:30 Bielawska - Banaś, Majkrzak, P.Gurgul (2), Pawlikowski, Maczuga - Hurej (4), G.Gurgul (2), Drąg, Cieślicki (4), Kisielewski oraz Szporna - trener A.Dudzik

MKH Sanok:
Rembisz, od 50:00 Hućko - Kornecki, G.Szlaga (4), Olearczyk, Mielniczek, P.Szlaga - Warchoł (2), Żądło, Bielec (2), Sawicki (2), Gula oraz Dębiński (2), Suchecki, Ćwikła - trener J.Hućko

28.10.2007
KTH KM Krynica - MMKS II N.Targ 4 - 13 (0-4,1-4,3-5)

sędziowali: B.Bialik oraz K.Więcek

Krężołek, od 19:30 Bielawska - Banaś, Majkrzak, P.Gurgul (2), Pawlikowski (2), Maczuga (2) - Hurej (4), G.Gurgul, Drąg, Cieślicki, Kisielewski oraz Kałużny - trener A.Dudzik

MMKS II Nowy Targ:
B.Kapica, od 50:00 Wójcik - Dębowski (2), Sulka (2), Kmiecik (2), Wronka, Michalski - Czubernat, Plewa (2), Gacek (8), Ujwary, Smoleń oraz Orzechowski, Gorzeński, Dziatkowiec, Rabski - trener R.Szopiński