2007/2008

03.11.2007
Orlik Opole - KS KTH 3 - 5

Pierwsza starcie dla KTH. W wyjazdowym spotkaniu kryniczanie pokonali opolskiego Orlika 5-3. Szalę zwycięstwa w trudnym spotkaniu z wymagającym rywalem kateheci przechylili na swoją stronę trzema bramkami zdobytymi w ostatniej tercji. Rewanż w niedzielę o godz. 18:30.

- To był praktycznie mecz do jednej bramki, ale Szwed w bramce Orlika był niesamowity. - Powiedział po spotkaniu trener katehetów Marek Bialik. - Chłopaki dobrze zagrali, tworzyli mnóstwo strzeleckich okazji i tylko kwestią czasu było kiedy bramkarz popełni błąd. Pięć minut przed końcem gole Bulandy i Błażowskiego zapewniły nam zwycięstwo.

Wygrane sobotnie spotkanie pozwoliło katehetom awansować w ligowej tabeli. Kryniczanie z 26 punktami zajmują trzecie miejsce, ustępując jedynie Czarnym Jastrzębiom i HC GKS Katowice (po 33 punkty).

Orlik Opole - KS KTH 3 - 5 (1-1,2-1,0-3)
    0 - 1 10:31 G.Horowski
    1 - 1 19:22 D.Olejnik - K.Zwierz
    2 - 1 25:31 P.Wacławczyk - P.Kosidło (4/5)
    2 - 2 32:15 R.Błażowski - D.Kruczek
    3 - 2 35:14 S.Szydło - J.Hedberg - P.Pawłowski (5/4)
    3 - 3 46:45 D.Bulanda - R.Brocławik
    3 - 4 54:02 D.Bulanda - R.Brocławik - L.Piksa