KS KTH - 2008/09 - wiadomości

24.11.2008
Juniorzy młodsi: z MMKS bez punktów

Nie udało się juniorom młodszym KTH KM powiększyć punktowego konta w meczach z nowotarżanami, kryniczanie dwukrotnie ulegli wiceliderowi, choć korzystne rozstrzygnięcia były blisko.

Po dwudziestu minutach pierwszego meczu kateheci prowadzili 2-0, w kolejnej tercji goście zdołali wyrównać, a o końcowym wyniku zadecydowało ostatnie starcie, które miejscowi przegrali 1-4. Dla KTH celnie trafiali Mariusz Zwierz, Łukasz Stafin i Mateusz Gurgul.

W rewanżu lepiej zaczęli goście i to oni prowadzili dwiema bramkami, kryniczanie zdołali wyrównać, ale kolejne dwie szybkie bramki pozwoliły nowotarżanom ponownie utrzymać dystans. Gole zdobyte przez obie drużyny przed końcem drugiej tercji nie zmieniły sytuacji, po czterdziestu minutach gry nowotarżanie prowadzili 5-3. W połowie ostatniej odsłony kryniczanie zdobyli jeszcze kontaktową bramkę, ale nie zdołali już wyrównać. Bramki dla miejscowych zdobyli Dawid Majoch (2), Sławomir Krokosz i Łukasz Stafin.

Po czternastu rozegranych spotkaniach juniorzy młodsi KTH KM nadal zajmują szóstą lokatę w tabeli rozgrywek CLJM. Prowadzi Mazowsze przed MMKS i Unią Oświęcim, z którą kateheci (w Oświęcimiu) zmierzą się w najbliższą sobotę i niedzielę.