SEZON 2013/2014

2013/2014

08.10.2013
Sanoczanie sprytniejsi

Skutecznie rozpoczęli kolejny pojedynek w Lidze Słowackiej żacy młodsi KTH KM. W meczu z KH Sanok szybko zdobyli bramkową przewagę, ale przeciwnicy okazali się sprytniejsi, zdołali odrobić straty i przeważyć szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Pierwsza tercja należała do młodych kryniczan, trzy zdobyte gole przy jednej straconej bramce na starcie drugiej części gry były dobrą zaliczką, której nie udało się utrzymać. Sanoczanie znaleźli patent na krynicką defensywę i przed druga przerwą wyrównali. W decydującym starciu przyjezdni zrewanżowali się katehetom za pierwsze dwadzieścia minut i ostatnią tercję wygrali 3-1 zapewniając sobie wygraną w zawodach.