SEZON 2013/2014

2013/2014

22.10.2013
Kraków i Dębica zdobyte

Ligowe punkty pomnażają młodzieżowe zespoły KTH, młodzicy i żacy rozegrali kolejne wyjazdowe spotkania. Starsi hokeiści pokonali wysoko rówieśników znad Wisłoki, młodsi wygrali z zespołem Cracovii.

Krynicko-krakowska drużyna młodzików rozstrzelała się w Dębicy, do połowy meczu celnie trafiali tylko hokeiści łączonego teamu zdobywając aż dziewięć goli. Później inicjatywę strzelecką przejęli gospodarze czterokrotnie pod rząd pokonując bramkarza KTH/Cracovia. W trzeciej tercji trwała wymiana ciosów i ostatecznie zawody zakończyły się zwycięstwem Małopolan 11-6.

Bardziej wyrównany pojedynek stoczyli żacy. Pod Wawelem skrzyżowali kije z rówieśnikami reprezentującymi Cracovię. Przez dwie tercje gospodarze uciekali kryniczanom, którzy gonili wynik. Gonili skutecznie, na drugą przerwę zespoły schodziły przy czterobramkowym remisie. W ostatniej odsłonie to młodzi kateheci dyktowali warunki i wypracowali trzybramkową przewagę, której rywale już nie odrobili. KTH wygrało 7-5, cztery gole zapisał na swoim koncie Damian Tyczyński, pozostałe zdobyli Kacper Zachradnik, Jakub Holender i Rafał Porosło.

W najbliższą niedzielę obydwa zespoły rozegrają mecze na krynickim lodowisku, rywalami będą zespoły z Sanoka. Młodzicy rozpoczną zawody o 14:15, żacy dwie godziny później.

młodzik 20.10.2013 - Młodzik
UKH Dębica - KTH/Cracovia 6 - 11 (0-6,3-3,3-2)
    6-11 57:28 Krynicki

kary: Dębica 24 min. (10 NZ Dybowski) - KTH/Cracovia 34 min. (10 NZ Krężołek)
sędziowali: J.Gorzynik oraz R.Ptaszek i K.Kloc

KTH KM/ Cracovia:
Janusz, od 29:48 Arendarczyk - Gogoc, M.Piksa; Krężołek, Przyborowski, Tyczyński - Kowalewski, Maj; Majewski, Gawlik, Bielecki oraz Zygmunt, Krynicki, Gosztyła - trener R.Tyczyński

KTH KM Krynica:
Hebda, od 20:00 do 40:00 Flieger, od 40:00 Hebda - Gosztyła, Migacz; Tyczyński, Porosło, Petryla - Susidko, Blicharz; Świadek, Grabowski, K.Zachradnik - Kocańda, H.Piksa; Krynicki, Krzak, Holender - trener R.Tyczyński