SEZON 2013/2014

2013/2014

01.12.2013
PLHK: na plus i na minus

Dwa wyjazdowe mecze rozegrały krynickie hokeistki rywalizując o punkty w obydwu grupach ligi kobiet. W Serii A mineralne uległy Atomówkom 2-5, a w Serii B pokonały zespół z Sanoka 7-2.

PLHK W Tychach uzdrowiskowy zespół otworzył wynik i ustalił końcowy rezultat, ale pomiędzy tymi bramkami strzelały gospodynie, zdobywając pięć goli. Losy konfrontacji rozstrzygnęły się praktycznie już w pierwszej tercji wygranej przez tyszanki 4-1.Dla MKHL trafiały Karolina Szewczyk i Karolina Darłak. Następne spotkanie już w sobotę 7 grudnia w Katowicach.

W niedzielnych zawodach Serii B krynicka drużyna w Sanoku zdobyła kolejny komplet punktów, pokonując gospodynie 7-2, od początku do końca kontrolując przebieg rywalizacji na lodzie. Tutaj worek z bramkami rozwiązała w połowie pierwszej tercji Zuzanna Baran, dla której była to pierwsza bramka zdobyta w bieżącym sezonie. Strzeleckich debiutów było więcej, celne trafienie po raz pierwszy zaliczyła również Ewelina Hajduk, a Adrianna Mizera na listę strzelców wpisała się nawet dwukrotnie. Wynik dopełniła Daniela Szeląg trzykrotnie pokonując bramkarki rywalek. Było to szóste z rzędu zwycięstwo kryniczanek w Serii B. Kolejny mecz w następną niedzielę w Krakowie, będzie to spotkanie o utrzymanie pozycji lidera.

30.11.2013 - PLHK
Atomówki Tychy - MKHL 5 - 2 (4-1,0-0,1-1)

Atomówki GKS Tychy:
Fijoł (Katarzyńska-Goj n/g) - Ferszt (2), Pelic; Gawlik, Łaskawska (2), Szymik (2) - Garbocz (2), Marczyk; Dziedzioch, Urbańska (2), Sztyper - Kula, Nyl; Musioł, Nadzimek, Zielińska oraz Ogłaszewska, Solorz

MKHL Krynica (2):
G.Mizera (Z.Oleksa n/g) - Król, Mytnik; Cygan (4), Darłak, Gogoc - Drozd, Pasiut; Szeląg, K.Szewczyk, Górczyk oraz Goryl, Hajduk, Wrona

Ciarko PBS Bank KH Sanok:
Radwańska, od 30:10 do 41:24 Bacior - Wójcik, Karbowniczyn; Przetacznik (2), Gruszczyńska, Poznańska (2) - Biega (2), Gliściak; Bielecka, Golemo, Gołda - Grodecka, Brodziak (2); Zimoń (2), Mazur, Gondek

MKHL II Krynica:
J.Szewczyk, od 40:00 Z.Oleksa - Pasiut (2), Mytnik; Szeląg, A.Mizera, Gogoc (2) - Mroczka, Górczyk; Wrona, Hajduk, Kuchnia - Borucka, Goryl (2), Baran, Warchoł