SEZON 2013/2014

2013/2014

12.12.2013
Wygrana żaków w Sanoku

Dwucyfrowe zwycięstwo i komplet punktów wywieźli z Podkarpacia w minioną niedzielę żacy KTH KM. Po nieudanym początku, w dalszej części konfrontacji frontalnym atakiem przejęli inicjatywę i utrzymali przewagę do ostatniego gwizdka.

żak Po przegranej nieznacznie pierwszej tercji 2-3, kryniczanie drugą odsłonę rozegrali koncertowo zdobywając pięć goli, tracąc zaledwie jedną bramkę. Po drugiej przerwie uzdrowiskowy zespół powiększył jeszcze przewagę, a starania gospodarzy o zmianę wyniku młodzi kateheci skutecznie kontrowali kolejnymi celnymi trafieniami. Ostatecznie zawody zakończyły się wygraną podopiecznych Roberta Tyczyńskiego 11-7.

08.12.2013 - żak
Ciarko Sanok - KTH KM 7 - 11 (3-2,1-5,3-4)
    1 - 0 04:32 Dobosz
    2 - 0 08:41 J.Bukowski - Witan - Fus (+1)
    6 - 11 58:28 Tyczyński - Krynicki
    7 - 11 59:55 Witan - Filipek - Sieczkowski (+1)

kary: Sanok 12 min. - Krynica 10 min.
sędziowali: D Cybuch oraz D.Darosz i M.Cybuch

Ciarko PBS Bank KH Sanok:
Buczek, od 28:20 Świderski - Fus, Glazer (2); Witan, Filipek, J.Bukowski - Kwiatkowski, Dzugan; Muccoli (2), Bar (2), K.Bukowski (2) - Sieczkowski, Biłas; Matuszek, Frankiewicz, Dobosz - Wójcik (4), Łyko; Florczak

KTH KM Krynica-Zdrój (2):
Hebda, od 20:00 Flieger, od 40:00 Hebda - Gosztyła, Migacz; Krynicki, Tyczyński (2), Petryla - H.Piksa, Porosło; Holender (2), Grabowski, K.Zachradnik - M.Susidko (4), Mazur; Kocańda, Krzak