SEZON 2013/2014

2013/2014

22.12.2013
PLHK: z Gdańskiem bez punktów

W niedzielnym meczu Polskiej Ligi Hokeja Kobiet uzdrowiskowy zespół podejmujący po raz drugi w ten weekend drużynę Stoczniowca, uległ rywalkom 2-6. Bramki dla MKHL zdobyły Agnieszka Pióro i Aneta Cygan.

PLHK Zupełnie inny przebieg niż sobotni mecz miało rewanżowe spotkanie krynickiej drużyny z gdańszczankami. Przyjezdne po pierwszej tercji prowadziły dwiema bramkami, które zdobyły grają w liczebnym osłabieniu. Gospodynie na początku drugiej odsłony zdobyły kontaktowego gola, tym razem wykorzystując przewagę, ale hokeistki Stoczniowca szybko odpowiedziały kolejną zdobyczą, następnie powiększając przewagę do czterech goli. Trzecia część spotkania rozpoczęła się przy stanie 1-5. W połowie tercji kryniczanki zaliczyły drugie trafienie, a trzy minuty później wynik ostatecznie ustaliły gdańszczanki zdobywając szóstą bramkę.

Spotkania ze Stoczniowcem były ostatnimi przed świąteczno-noworoczną przerwą. Następne mecze 4 i 5 stycznia.