SEZON 2013/2014

2013/2014

21.01.2014
PHL: w Krakowie 2-9

Dwie dobrze zagrane przez kryniczan tercje - pierwsza i trzecia - nie pozostały bez znaczenia dla końcowego wyniku konfrontacji, ale w drugiej części spotkania gospodarze mocno dali się we znaki bramkarzowi KTH, co ostatecznie zagwarantowało im wysoką wygraną. W środę, 22 stycznia, na krynickim lodowisku, również z Cracovią, zaległy mecz z grudnia. Początek o godz. 18:00.

PHL Golkiperem KTH w całym spotkaniu był Kamil Skórski, który między słupkami uwijał się jak w ukropie, hokeiści Cracovii oddali na bramkę kryniczan aż 53 celne strzały. Gole dla uzdrowiskowego zespołu padły w końcówce spotkania, w połowie trzeciej tercji na listę strzelców wpisał się Dawid Majoch, a ostatnie zdanie w zawodach należało do Macieja Kruczka, który drugą bramkę dla KTH zdobył na czterdzieści sekund przed ostatnim gwizdkiem arbitra.

Wyjątkowo w środę, 22 stycznia, kateheci ponownie zmierzą się z krakowskim zespołem. Na krynickim lodowisku odbędzie się zaległy z grudnia mecz. Początek o godz. 18:00. (e2rds)