SEZON 2013/2014

2013/2014

02.02.2014
CLJ: rewanż przewidywalnie

Drugie spotkanie zespołu KTH/Podhale z rówieśnikami z Sosnowca, podobnie jak sobotni mecz, zakończyło się wysoką wygraną gospodarzy.

Tym razem wynik otwarła drużyna przyjezdnych, obejmując prowadzenie w piątej minucie gry, ale później ostre strzelanie przeprowadzili hokeiści z Krynicy i Nowego Targu. Na bramkę rywali oddali łącznie ponad sześćdziesiąt celnych strzałów, z czego tuzin - tak jak dzień wcześniej - znalazło drogę do siatki. Przyjezdni drugiego gola zaliczyli w połowie trzeciej tercji.

Obydwa weekendowe mecze odbyły się pod dyktando gospodarzy i zakończyły wysokimi wynikami, jednak na lodowej tafli, mimo że przewaga krynicko-nowotarskiego zespołu była widoczna, widowisko wcale nie było jednostronne.

Dla łączonego teamu z Małopolski były to przedostatnie zawody sezonu zasadniczego, jeszcze w połowie lutego rozegrają dwa mecze w Tychach, a z początkiem marca rozpocznie się faza play off.

02.02.2014 - CLJ
KTH/Podhale - Sielec Sosnowiec 12 - 2 (2-1,6-0,4-1)
    9-1 45:19 Siuty - D.Piksa
    9-2 50:24 Sosiński - Aleksandrowicz - Grabosz (+1)
    10-2 52:07 Jachimczyk - Dębowski
    11-2 55:27 Siuty - Jachimczyk
    12-2 55:41 Jachimczyk

kary: KTH/Podhale 12 min. - Sielec 4 min.
strzały: KTH/Podhale 66 - Sielec 19
sędziowali: S.Strózik oraz J.Syniawa i T.Wilk
widzów: 25

MMKS Podhale/KTH KM:
A.Sontowski (Michałczak n/g) - P.Dębowski (2), D.Sulka; D.Piksa, Ł.Siuty (4), S.Jachimczyk, - E.Gołębiowsk, M.Wojdyła (2); J.Spirko, S.Pawlikowski, S.Plewa (2) - M.Słota, A.Banaś (2); K.Grebla, M.Cieślicki, D.Dudzik

UKS Sielec Sosnowiec:
M.Czernik, od 40:00 Ł.Białek - P.Sujka (2), A.Niziurski; D.Aleksandrowicz, M.Sosiński (2) - F.Gzik (2); D.Rabenda; M.Dudek - K.Sławiński, P.Grabosz; M.Boba