SEZON 2013/2014

2013/2014

13.03.2014
Kolejna wygrana żaków

We wtorek, 11 marca żacy KTH KM rozegrali przedostatni mecz rundy zasadniczej, w którym z powodzeniem zmierzyli się z rywalami zza między. Wyrównany pojedynek z nowotarskim Podhalem wygrali 13 do 10.

żak Już w pierwszej minucie spotkania snajperski pojedynek rozpoczęli gospodarze, do kryniczan należało również ostateczne ustalenie wyniku kilkadziesiąt sekund przed końcową syreną. Po wymianie ciosów w pierwszej tercji nieznacznie, jednym golem, prowadzili miejscowi. Przewagę zdecydowanie powiększyli w drugiej odsłonie aplikując rywalom aż pięć bramek z dwiema własnymi stratami. Dystans czterech goli okazał się nieoceniony w decydującej części meczu, kiedy to rywale poszli za ciosem i w trzy minuty zaliczyli trzy celne trafienia. Nie zdołali jednak złapać kontaktu, a gospodarze dzięki kolejnym zdobyczom utrzymali przewagę i zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo.

W zespole Podhala pierwsze skrzypce zagrał w tym spotkaniu Bartłomiej Wsół, zdobywca siedmiu goli, który do bilansu dołożył jeszcze asysty przy kolejnych trzech trafieniach kolegów. W drużynie katehetów w rolach głównych wystąpili Dawid Krynicki (cztery bramki i jedno podanie) oraz Damian Tyczyński (cztery gole i pięć asyst).

Krynickiej drużynie pozostał do rozegrania jeszcze tylko jeden mecz.

KTH KM Krynica:
Ł.Hebda, od 30:50 P.Różana - P.Gosztyła, K.Migacz; D.Krynicki, D.Tyczyński, K.Petryla - H.Piksa, M.Susidko; G.Grabowski, A.Świadek (2), R.Porosło (2) - L.Kowalski, J.Mazur; J.Holender, W.Blicharz

MMKS Podhale N.Targ:
A.Zamarlik (2), od 30:50 M.Krzysztoń - H.Kwiatkowski (2), M.Sulka (2); S.Brynkus, B.Wsół, K.Dudzic - P.Figas, M.Kwak; W.Bochnak, F.Kapica, J.Kos