SEZON 2013/2014

2013/2014

07.08.2013
Sparing: HC GKS - KTH 1 - 7

Krynicki Dream Team rozegrał drugi mecz sparingowy. Tym razem rywalem był ekstraligowy HC GKS Katowice, który uległ drużynie z uzdrowiska 1-7. W zespole Jacka Płachty wystąpiło dwóch nowych zawodników.

Spotkanie rozegrane zostało na lodowisku w Sosnowcu. Po pierwszej tercji „DT” prowadził jedną bramką, ale już w 38 minucie było 5-0. Jeszcze przed drugą przerwą hokeiści HC GKS zdobyli, jak się później okazało, honorową bramkę, a w trzeciej tercji dwa celne trafienia krynickiego teamu ustaliły wynik sparingu. Jedną z bramek dla KTH zdobył Fin Tuomas Muhonen, który dołączył w tym tygodniu do zespołu wraz ze Słoweńcem Jakobem Milovanovicem. Ten drugi w meczu z Katowicami zaliczył dwie asysty. Pozostałe bramki dla Krynicy strzelali Tomasz Malasiński 2, Łukasz Rutkowski, Marcin Kolusz, Krystian Dziubiński i wychowanek KTH Grzegorz Pasiut.

06.08.2013
HC GKS Katowice - 1928 KTH Krynica 1 - 7 (0-1,1-4,0-2)

HC GKS Katowice:
Szczerba, od III tercji Malinowski – Galant, Kubat, Bepierszcz, Frączek, Drzewiecki, Urbańczyk, Bigos, Valusiak, Słodczyk, Dołęga, Krokosz, Żogała, Szewczyk, Sweeney, Menton, Kołodziej, Kulik, Domogała, Podsiadło, Chmyl