SEZON 2013/2014

2013/2014

27.08.2013
Jak kateheta z katehet± [fot]

Po raz trzeci w przedsezonowych przygotowaniach wewnętrzny sparing rozegrały dwie krynickie drużyny seniorów. I tym razem wysoko 10-2 wygrał team maj±cy rywalizować w ekstralidze.

Po pierwszej połowie ekstraligowcy prowadzili nieznacznie 4-2. W drugiej czę¶ci spotkania celnie trafiali już tylko podopieczni Jacka Płachty. Okras± meczu były rzuty karne, które wykonywano zamiast wykluczenia z gry za faule. Dwa z najazdów zwieńczyło zdobycie gola.

W składzie Teamu KTH go¶cinnie w defensywie zaprezentowali się kryniczanie Kamil Górecki i Krzysztof Kozak. W drużynie Roberta Błażowskiego pierwszy sparing zaliczył powracaj±cy do składu po kontuzji Damian Maczuga, wyst±pił również Sławomir Krzak. Nie grali Maciej Kruczek i Piotr Pach oraz kontuzjowany Maciej Marszał.

W najbliższy czwartek, 29 sierpnia o 18:00, Team KTH w towarzyskim meczu na krynickim lodowisku zmierzy się z beniaminkiem ekstraligi Poloni± Bytom.

Team KTH Krynica:
Odrobny, Kifarenko, w drugiej połowie Skórski, Maza - Besch, Milovanovič, Wajda, Dutka, Górecki, Kozak – Laszkiewicz, Jemelin, Pasiut, Kolusz, Zapała, Malasiński, Gruszka, Łopuski, Muhonen

1928 KTH Krynica:
Kifarenko, Odrobny w drugiej połowie Maza, Skórski – D.Kruczek, Myjak, Dudzik, T.Zieliński, S.Krokosz – M.Dubel, Horowski, Pawlik, Bryła, Majoch, D.Zabawa, Cieślicki, Janowiec, Karcz, Leśniak, Krzak, Maczuga