SEZON 2013/2014

2013/2014

29.08.2013
Team KTH - Polonia Bytom 8-0 [akt.]

W swoim ósmym meczu sparingowym Team KTH wysoko 8-0 pokonał beniaminka ekstraligi Polonię Bytom. Spotkanie odbyło się na krynickim lodowisku.

Mając na uwadze ostatnie wygrane sparingi bytomskiej drużyny krynicka publiczność wyczekiwała ciekawego i zaciętego pojedynku. Gra była szybka, rywale nie oszczędzali się, ale widowisko było jednostronne. Po pierwszej odsłonie gospodarze prowadzili już pięcioma bramkami, choć i bytomianom okazji do zdobycia gola nie brakowało. Druga tercja nie przyniosła zmiany wyniku. Przyjezdni zwarli szyki i postawili się krynickiemu teamowi, jednak nadal nie mogli znaleźć patentu na pokonanie Antona Yanina i Przemysława Odrobnego (zmienili się w połowie tercji). Rosła za to temperatura starć, napięcie rozładowali tuż przed drugą przerwą Mikołaj Łopuski i Mateusz Strużyk. W ferworze przypadkiem dostało się również sędziemu. Po tym zajściu bytomski hokeista został odesłany do szatni. Trzecią tercję rozpoczęło kolejne celne trafienie dla KTH i bardzo szybko padły następne dwa gole. Ośmiobramkowy dystans uzdrowiskowej drużyny utrzymał się do ostatniego gwizdka. W połowie tercji, przy głośnym aplauzie publiki, pięściarski pojedynek stoczyli jeszcze Grzegorz Pasiut i Krzysztof Stasiewicz.

W składzie Teamu KTH wystąpił jeden z zawodników pierwszoligowego 1928 KTH - Dawid Kruczek, tworząc z Pawłem Skrzypkowskim defensywę trzeciej formacji.

W piątek rozpoczyna się rozmrażanie tafli krynickiego lodowiska przed Mistrzostwami Europy kadetów i juniorów w kickboxingu, jakie odbędą się w krynickiej hali w drugiej dekadzie września. W tym czasie krynickie zespoły będą trenować w Bardejovie.

29.08.2013 - sparing
Team KTH - Polonia Bytom 8 - 0 (5-0,0-0,3-0)
    8 - 0 Kolusz

kary: KTH 37 min. (KM Pasiut) - Polonia 62 min. (KM Strużyk i Stasiewicz)

sędziowali: T.Radzik oraz T.Przyborowski i P.Radzik

Team KTH:
Yanin, od połowy meczu Odrobny - Dudka, Besch; Kolusz, Zapała, Malasiński - Milovanovic, Wajda; L.Laszkiewicz, Pasiut, Jemelin - Skrzypkowski, D.Kruczek; Dziubiński, Łopuski, Gruszka oraz Muhonen - trener J.Płachta