SEZON 2015/2016

2015/2016

07.03.2016
Trzy gole KTHetów

Drużyna młodzików Cracovii i KTH KM uległa w wyjazdowym ligowym boju rówieśnikom z Oświęcimia 3-8. Gole dla połączonego teamu zdobywali kryniczanie.

Pierwszy kwadrans zawodów należał do krakowsko-krynickiego zespołu, który w tym czasie trzykrotnie pokonał golkipera gospodarzy. Na listę strzelców wpisali się kolejno Jakub Holender, Kacper Zachradnik i Dawid Krynicki. W następnych czterech minutach przewaga stopniała do jednego punktu, a po przerwie miejscowi wyrównali i dołożyli jeszcze dwa trafienia. W trzeciej tercji unici jeszcze trzykrotnie trafiali do siatki rywali, pieczętując swoje zwycięstwo. Tym samym zrewanżowali się Młodym Pasom za ostatnią przegraną 4-5. (e2rds)