SEZON 2015/2016

2015/2016

05.04.2016
MMM: dobry start

Wtorek był pierwszy dniem zmagań młodzików w turnieju finałowym, dniem udanym dla krakowsko-krynickiego zespołu, który na inaugurację rywalizacji odniósł pierwsze zwycięstwo.

Korzystniej weszły w mecz sanockie Niedźwiadki i już w piątej minucie gry prowadziły dwiema bramkami. Małopolski team odpowiedział celnym trafieniem, a później zdobył jeszcze jednego gola, ale rywale wcześniej zapisali na swoim koncie trzeci punkt zapewniając sobie prowadzenie w pierwszej tercji. Po przerwie sytuacja zmieniła się diametralnie. Sanocki golkiper, w krótkich odstępach czasu, czterokrotnie skapitulował, co pozwoliło drużynie Cracovii/KTH uzyskać prowadzenie i miało kolosalne znaczenie dla końcowego wyniku zawodów, choć między słupkami ostoi Niedźwiadków nastąpiła zmiana. Wydarzenia trzeciej odsłony zmieniły wynik konfrontacji, ale nie odwróciły ról. Ostatecznie krakowsko-krynicki team pokonał rówieśników z Podkarpacia 8 - 5, zdobywając ważne punkty na starcie eliminacyjnych bojów. Przy tej okazji należy pochwalić cały zespół, ale i warto wspomnieć o wyraźnej postawie krynickich wychowanków.

Następny mecz grupowej rywalizacji w środę o godz. 15:00 z drużyną Unii Oświęcim, która w swoim pierwszym spotkaniu uległa gospodarzowi turnieju JKH GKS Jastrzębie.