SEZON 2003/2004   Wiadomości | Skład | Rywale | Zasadnicza | Tabela | Play off | Puchar  | Sparing | Stat | Młodzież | EIHC | 75 KTH

2003/2004

26.09.2003
Orlik Opole – KTH 6 – 1

Hokeiści KTH doznali kolejnej porażki w ligowych zmaganiach. W szóstym meczu 1 Rundy ulegli drużynie beniaminka ekstraligi Orlika Opole 1 – 6.

Bramkę dla kryniczan zdobył Piotr Kruczek z podania Norberta Cieraciewa.
W 17 min. meczu Marcin Hak doznał kontuzji (uszkodzenie torebki stawowej) i sędzia główny przerwał na kwadrans spotkanie. Kiedy lekarz zajął się poszkodowanym, rolba przygotowała lodowisko, dlatego po wznowieniu gry hokeiści dokończyli I tercję i bez przerwy przystąpili do drugiej.

Pierwszy mecz w tym sezonie w drużynie KTH rozegrał Piotr Mytnik.

KTH po sześciu meczach (sześć przegranych) zajmuje ostatnią pozycję w tabeli. Bilans bramkowy to 10 goli zdobytych i 52 stracone.

Następne spotkanie w niedzielę, 28 września w Krynicy z Unią Oświęcim. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00.

Orlik Opole – KTH Krynica 6 – 1 (3-0,3-1,0-0)

KTH:
A.Ziaja - Tyczyński, Preczek, Zasadny, Piksa, Brocławik - D.Kruczek, Hak, P.Kruczek, Cieraciew, Jaskólski - Pasiut, Gawlina, Cebulak, Mytnik, Czech oraz Kulig, Dubel, Naczyński

W innych spotkaniach PLH:
Unia - Tychy 9 – 1
Katowice - Toruń 1 – 6

Stoczniowiec – Podhale przełożony na 14.10.2003 (ze względu na spotkanie Stoczniowca w Pucharze Kontynentalnym)