SEZON 2004/2005   Wiadomości | Skład | Mecze | Tabela | Stat | Rywale | Puchar | Sparing || junior | junior mł. | młodzik | żak | żak mł. | mini

2004/2005

17.11.2004
KTH - Humenne -- towarzyski boks

Rewanżowe spotkanie pomiędzy KS KTH a HK Humenne zakończyło się w 51 minucie meczu przy stanie 4 - 2 dla katehetów. Goście odmówili dlaszej gry po ogólnej bójce, którą sami sprowokowali.

Humenne Spotkanie, któremu m.in. przyglądał się nowy szkoleniowiec krynickiej drużyny, od pierwszych minut toczyło się w szybkim tempie i, jak na mecz towarzyski, w zbyt ostrym i brzydkim stylu. Walka o krążek często przeradzała się w niepotrzebne pyskówki i zaczepki, ale nie brakowało też ciekawych akcji i goli zdobytych w efektowny sposób. Pierwsi, za sprawą Michala Jurika, zdobyli gola Słowacy, kryniczanie wyrównali w 12 minucie po celnym trafieniu Mateusza Dubela, ale riposta przyjezdnych była niemal natychmiastowa (Adam Andrejko) i ponownie na prowadzenie wyszli hokeiści z Humenne. Kateheci zdołali wyrównać jeszcze w pierwszej tercji, a autorem gola był Mateusz Iskrzycki.

W drugiej odsłonie lepsi byli miejscowi, którzy już w 30 minucie prowadzili 4-2, a na listę strzelców wpisali się Krzysztof Macierz i ponownie Mateusz Dubel. Przy takim stanie rozpoczęła się ostatnia część meczu i takim wynikiem już w 51 minucie spotkanie też się zakończyło. Po niemal ogólnej bójce na lodzie trener zespołu gości nakazał swoim zawodnikom zejście do szatni. Nerwy puściły po jednej z wielu w tym fragmencie meczu akcji kryniczan na bramkę Martina Hudaka. Jeden z hokeistów Humenne zaatakował od tyłu stojącego przy słupku gracza KTH, w sukurs koledze pospieszyli inni zawodnicy, na co podobnie zareagowali również Słowacy. Sytuacji już nikt nie mógł opanować i może dobrze się stało, że spotkanie zostało przerwane. Jednym z bardziej poszkodowanych był obrońca KTH Bartłomiej Gaj, którego odwieziono do ambulatorium do zszycia rany.

W połowie spotkania w krynickiej bramce Artura Ziaję zmienił Michał Ziaja. Nie często można w tym sezonie zobaczyć między słupkami rezerwowego golkipera mineralnych, tym bardziej cieszy jego forma i postawa podczas tego meczu.

KS KTH Krynica - KH Humenne (SK) 4 - 2 do 51 min. (2-2,2-0,0-0)
      0 - 1 Jurik - Stripai 03:53
      1 - 1 M.Dubel - Zasadny 11:11
      1 - 2 Andrejko - Karabin 12:03
      2 - 2 Iskrzycki - Gaj 14:14 (5/3)
      3 - 2 Macierz - P.Kruczek 26:41
      4 - 2 M.Dubel - Zasadny 28:13

Kary: KTH 18 min. - HK 22 min. (w tym 10M.Fabry za niesportowe zachowanie)