sezon
informacje 2013/14

25.11.2013
Pierwsza i setna Karola

Krynicka dru篡na ekstraligowa jako pierwsza w bie膨cym sezonie osi庵n窸a pu豉p stu zdobyty goli. Na list "setnik闚" tym razem wpisa si wychowanek KTH KM Karol Kisielewski, kt鏎y w tym samym meczu zdoby swoje pierwsze bramki w ekstralidze.

Karol Kisielewski
zdobywc setnej bramki dla ekstraligowej dru篡ny KTH w sezonie 2013/14
Kateheci nie b璠 mile wspomina wyjazdowego spotkania w Krakowie, w kt鏎ym ulegli dru篡nie aktualnego Mistrza Polski 3-11. Dwie bramki dla kryniczan w tej konfrontacji zdoby osiemnastoletni wychowanek Klubu M這dzie穎wego KTH Karol Kisielewski. Gol zdobyty w 51 minucie by jego pierwszym w ekstraligowych rozgrywkach, drugi, z 56 minuty meczu, setnym celnym trafieniem krynickiego zespo逝 w bie膨cym sezonie. Tym samym Karol do陰czy do grona zdobywc闚 "setki" i jest najm這dszym zawodnikiem, kt鏎y tego dokona w ostatnich dw鏂h dekadach.

Karol Kisielewski ( rocznik 1995) - wychowanek KTH KM, napastnik, zawodnik grup m這dzie穎wych KTH, jeden z najskuteczniejszych w swoim roczniku (br您owy medal MP m這dzik闚 2010), od sierpnia 2011r. w zespole junior闚 KH Sanok (Mistrz Polski junior闚 m這dszych 2013), przed bie膨cym sezonem powr鏂i do Krynicy, gdzie otrzyma miejsce w tworzonym ekstraligowym zespole senior闚 1928 KTH, reprezentant Polski w zespo豉ch U16 i U18 (1b+2a)