SEZON 2013/2014

2013/2014

02.04.2014
MP Młodzików - nie ma lekko

Przegrana krynicko-krakowskiego zespołu w drugim dniu mistrzostw z bytomską Polonią sprawiła, że o awansie do półfinału w Grupie B decydować będą rozstrzygnięcia ostatnich gier eliminacyjnych.

Niemal identycznie jak dzień wcześniej łączony małopolski team rywalizację na lodzie rozpoczął od trzybramkowej straty i po pierwszej tercji przegrywał 1-4. Podobnie jak w poniedziałek cztery gole zdobyte po przerwie odwróciły losy spotkania, dając, po czterdziestu minutach gry, prowadzenie drużynie KTH/Cracovia. Ale w decydującym starciu skuteczniej zagrali rywale. W połowie trzeciej odsłony, w krótkim odstępie czasu zdobyli dwa gole i korzystną przewagę utrzymali do ostatniego gwizdka.

W tabeli Grupy B z kompletem punktów prowadzi JKH Jastrzębie, które zapewniło sobie już awans do kolejnego etapu mistrzostw. O drugie, premiowane udziałem w półfinale, miejsce korespondencyjnie rywalizować będą drużyny KTH/Cracovia i Polonii. Bytomianie w środę zmierzą się z oświęcimską Unią, kateheci z mocnym zespołem gospodarzy. Ten mecz o godz. 18:15.