SEZON 2014/2014

2014/2015

01.02.2015
Młodzik: przegrana pod Wawelem [akt.]

Nie wykorzystali swojej szansy kryniccy młodzi hokeiści, mecz w Krakowie rozpoczęli udanie uzyskując dwubramkową przewagę, ale później oddali inicjatywę rywalom i ostatecznie ulegli drużynie Cracovii 4-6.

młodzicy Po dobrym początku zwieńczonym golami Krzysztofa Petryli i Jakuba Holendra kryniczanie pierwszą tercję zakończyli z jednobramkową stratą. Tuż po drugim golu mineralnych gospodarze zmniejszyli przewagę, a następnie w ostatnich minutach tej części w odstępie dziewięćdziesięciu sekund zdobyli dwie bramki uzyskując prowadzenie. W drugiej odsłonie wyrównał Adam Świadek, ale krakowianie ponownie przed końcem tercji zyskali przewagę. Trzecia część konfrontacji przyniosła kolejną bramkę gospodarzom, upust emocji sprawił krótkie spięcie, a interwencja arbitrów karę meczu za niesportowe zachowanie dla dwóch graczy, po jednym z obydwu zespołów. W połowie tercji kryniczanie po strzale Damiana Tyczyńskiego uzyskali kontaktowego gola, ale na więcej zabrakło szczęścia. Tymczasem tuż przed końcową syreną miejscowi ostatecznie ustalili wynik konfrontacji na 6-4.

MKS Cracovia Kraków:
Brożek, od 29:50 Szczepaniak - Kowalewski, Kozaczkiewicz; Żarnowski, Dziurdzia, Parzygnat (2) - Kozendra, Sochacki; Sobolewski, Bezwiński (2), Ruśnica (2+25) - Najder, Majerski (2); Całek - trener S.Urban

KTH KM Krynica-Zdrój:
Hebda, od 29:50 Janusz (2) - Porosło (2), Migacz (2); Świadek (2), Tyczyński (4), Krynicki (8+25) - M.Piksa, Majoch; Petryla, K.Zachradnik, Grabowski - Wiktor (2), Kraj; Holender - trener R.Tyczyński