SEZON 2014/2014

2014/2015

27.02.2015
MKHL: ostatni mecz

Krynickie hokeistki rozegrały ostatni mecz sezonu 2014/15. W piątkowy wieczór na własnym lodzie pokonały drużynę Cracovii 6-2. Było to drugie zwycięstwo w starciu z krakowskim zespołem, które zakończyło rywalizację o miejsce w PLHK.

Uzdrowiskowy zespół wykorzystał swoje atuty by zakończyć współzawodnictwo zgodnie z zamierzeniami, ale ta ostatnia konfrontacja nie była łatwym spotkaniem. W pierwszej tercji rywali dwukrotnie zdobywały kontaktowe bramki usilnie starając się nawiązać równorzędną walkę. Druga część meczu rozpoczęła się przy stanie 3-2, ale tym razem celnie trafiały tylko gospodynie. Trzy gole zapewniły przewagę na miarę wygranej. Trzecia tercja nie zmieniła wyniku, mecz zakończył się przy stanie 6-2. Ostatniego gola dla MKHL w ligowym sezonie 2014/15 zdobyła Natalia Wrona, było to zarazem pierwsze trafienie tej zawodniczki w kończących się rozgrywkach.

Kryniczanki zakończyły ligowy sezon, ale w PLHK trwa jeszcze rywalizacja o medale i tytuły.