SEZON 2015/2016

2015/2016

26.09.2015
Z Góralami pod górkę

Przegraną 3-8 z nowotarskim Podhalem żacy KTH KM rozpoczęli nowy sezon. Pierwsze koty za płoty, a już w niedzielę kolejny mecz, na krynickim lodowisku z zespołem Cracovii.

W piątej minucie konfrontacji wynik otworzyli KTHeci, pierwszą bramkę dla zespołu w rozgrywkach 2015/16 zdobył Szymon Kiełbicki, jeden z najskuteczniejszych zawodników ubiegłego sezonu. Później kilkukrotnie celnie trafiali gospodarze, w połowie trzeciej tercji uzyskując sześciobramkową przewagę. Wymiana ciosów w ostatnich minutach nie miała już wpływu na ostateczne rozstrzygnięcie, po stronie KTH na listę strzelców wpisał się Bartek Zachradnik i ponownie Kiełbicki.

W niedzielę żaków czeka kolejny mecz, tym razem na własnym lodzie zaległe spotkanie z rówieśnikami z Krakowa. Początek o godz. 10:00.

26.09.2015
MMKS Podhale - KTH KM 8 - 3 (2-1,4-0,2-2)
    7 - 1 49:45 Nykaza - Trzebunia
    7 - 2 51:04 B.Zachradnik - Kiełbicki (+1)
    8 - 2 55:04 Olejarz - T.Kapica
    8 - 3 59:59 Kiełbicki - Nowak, B.Zachradnik

kary: Podhale 10 min. - KTH 6 min.
sędziowali: K.Worwa oraz K.Bryniarski i J.Węgrzyniak

MMKS Podhale N.Targ:
Polak, od 37:17 Klimowski - Wikar, Nykaza; Plewa, F.Kapica (2), Stanek - Bizub, Remiasz; Olejarz, T.Kapica (4), Maciaszek - Szlembarski (2), Słowakiewicz; Trzebunia (2), Kasperek, Malasiński - S.Batkiewicz, M.Batkiewicz; Sokół, Siuty, Jarczyk - trener R.Kaczmarczyk

KTH KM Krynica:
Fiedor, od 20:00 Różana, od 40:00 Fiedor, od 50:00 Różana - Mytnik, Wilk; B.Zachradnik, Kiełbicki, Stanuszek - Stachura, Nowak (4); Kuzak (2), Wróbel, Tumidalski - Pawlik Paweł - trener A.Chabior