2022/2023

20.08.2022
Hockey Cup w Krynicy dla Podhala

W trzecim decydującym meczu Międzynarodowego Turnieju Młodzików w Krynicy-Zdroju MMKS Podhale pokonało drużynę Naprzodu Janów 7-4. Tym samym Górale zostali zwycięzcami całego turnieju.

Nowotarżanie w drugiej minucie gry otworzyli wynik, a w połowie tercji prowadzili już trzema trafieniami. Po pierwszej przerwie zaaplikowali rywalom kolejne cztery gole, przy zaledwie jednej stracie własnej. Za to w ostatniej części pojedynku celnie trafiali tylko hokeiści Naprzodu zmniejszając dystans. Guma trzykrotnie znalazła drogę do siatki Górali, jednak nie zagroziło to utrzymaniu prowadzenia Podhala, a co za tym i końcowemu zwycięstwu nowotarżan.

Dwa korzystne rezultaty w turniejowych bojach zapewniły podopiecznym Marka Ziętary wygraną całych zawodów. W meczu finałowym krynickiego turnieju najlepszymi zawodnikami wybrano Adriana Strojnego (Naprzód) i Daniela Bryniarskiego (Podhale).