KS KTH - 2009/10 - wiadomości

16.01.2010
Juniorzy: w Gdańsku podział punktów

Podobnie jak w październiku na krynickim lodowisku, tak i teraz w hali Olivia konfrontacja juniorów KTH KM z rówieśnikami z Gdańska zakończyła się podziałem punktów. Po piątkowej porażce, podopieczni Marka Bialika rewanżowe spotkanie zapisali na swoje konto.

W pierwszym spotkaniu dwubramkową przewagę wypracowaną przez gdańszczan w pierwszej tercji, kateheci zniwelowali w kolejnej części spotkania. Remis utrzymał się aż do ostatnich minut meczu, kiedy to kryniczanie stracili dwie bramki.

W rewanżu ponownie goście pierwsi zdobyli gola, ale później więcej do powiedzenia miała już krynicka młodzież. Drugą tercję kateheci wygrali 2-0, następną 4-2, a całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Marka Bialika 6-3.

Drużynę juniorów w rywalizacji ze Stoczniowcem wspomagali hokeiści KS KTH, również przebywający w Gdańsku. W obydwu meczach wystąpił obrońca Grzegorz Myjak, w sobotę dodatkowo Tomasz Bulanda. Także w gdańskim zespole w drugim spotkaniu zagrali zawodnicy drużyny ekstraligowej.

Za tydzień uzdrowiskowa młodzież wyjedzie na ligowe mecze do Jastrzębia. Z poprzedniej konfrontacji na krynickim lodowisku zespoły wyniosły po jednej wygranej.

15.01.2010 - junior
Stoczniowiec Gdańsk - KTH KM 5 - 3 (3-1,0-2,2-0)
dla KTH: Myjak, Pajda, D.Zabawa

16.01.2010 - junior
Stoczniowiec Gdańsk - KTH KM 3 - 6 (1-0,0-2,2-4)
dla KTH: Hurej Jakub (T.Bulanda, Pajda), Myjak (T.Bulanda, Bądaruk), Namysłowski (Matuszyk), T.Bulanda, Namysłowski (Mat.Gurgul), Hurej Jakub (T.Bulanda, Pajda)

KTH KM Krynica-Zdrój:
M.Kachniarz [obydwa mecze] (Marszał n/g) - Stafin, Krokosz, D.Zabawa, Pajda, Hurej Jakub - Myjak, Mat.Gurgul, Matuszyk, Bądaruk, Namysłowski (Frączyk n/g) - w drugim meczu w miejsce D.Zabawy grał T.Bulanda