KS KTH - 2009/10 - wiadomości

24.01.2010
Ciarko Sanok - KS KTH 10 - 4

Niedzielny wyjazdowy mecz krynickich hokeistów po pierwszej tercji zapowiadał sanocką masakrę kijem hokejowym, ale trzecia odsłona, w której kateheci zdobyli cztery gole, sprawiła, że zawody zakończyły się „tylko” wysoką przegraną.

Po dwudziestu minutach kryniczanie przegrywali pięcioma bramkami, po drugiej tercji już ośmioma, z czego dwa gole stracili grając w osłabieniu, a trzy... w liczebnej przewadze. Po trzech straconych golach, w 10 min. meczu Adama Kubalskiego w bramce zmienił Daniel Kachniarz. W ostatniej odsłonie do głosu doszli kateheci i zaaplikowali rywalom cztery bramki, gospodarze odpowiedzieli dwoma celnymi trafieniami i całe spotkanie wygrali 10-4.