SEZON 2010/2011

2010/2011

24.09.2010
GKS Jastrzębie - KS KTH 15-4

Czwarty ligowy mecz KaTeHetów zakończył się wysoką porażką, zimny prysznic sprawili kryniczanom hokeiści Jastrzębia pokonują uzdrowiskową drużynę w dwucyfrowym wymiarze.

Po pierwszej tercji gospodarze prowadzili dwiema bramkami i właściwie nic nie zapowiadało tego co wydarzyło się w drugiej i trzeciej części meczu. Tuż po przerwie kontaktowego gola zdobył dla KTH środkowy pierwszego ataku Adrian Chabior, ale kontra gospodarzy była błyskawiczna i ponownie prowadzili dwiema bramkami. Kolejne trzy celne trafienia miejscowi dorzucili pomiędzy 27 a 31 minutą meczu, dwukrotnie grając w podwójnej przewadze i raz 5 na 4. W bramce KTH Ondreja Raszkę zmienił Bartosz Stepokura. Przy stanie 6-1 losy spotkania praktycznie były już przesądzone, nie co dzień zdarza się przecież sytuacja jak w meczu z Unią, ale do końca tej tercji i kryniczanie dwa razy pokonali jastrzębskiego golkipera (Robert Kostecki, Karel Horný), tyle, że gospodarze odwdzięczyli się podobnie i po 40 minutach spotkania prowadzili 8-3.

Ostatnia odsłona niewiele różniła się od poprzedniej, gospodarze zaaplikowali KaTeHetom aż siedem bramek, z czego cztery w ostatnich dwóch minutach meczu podczas gry pełnymi formacjami. Czwartego gola dla KTH zdobył Milan Ovšak.

Przegrana KS KTH to rekordowy wynik nowego sezonu, po tak dotkliwej porażce trudno będzie otrząsnąć się krynickim hokeistom, a już w niedzielę kolejny ligowy mecz. Przed własną publiką mineralni podejmować będą drużynę Naprzodu Janów, która również bez punktowych zdobyczy zakończyła piątą kolejkę, a w ligowej tabeli zajmuje ósmą pozycję.

24.09.2010
JKH GKS Jastrzębie - KS KTH Krynica 15 - 4 (2-0,6-3,7-1)
    1 - 0 05:48 Lipina - Rimmel (+1, Chabior)
    2 - 0 15:46 Urbanowicz - Furo
    2 - 1 20:19 Chabior - Horný - Valušiak
    3 - 1 22:13 Bordowski - Kulas
    4 - 1 26:15 Bryk - Kral - Rimmel (+2, Zieliński, Pach)
    5 - 1 29:52 Danieluk (+2, Pach, Valušiak)
    6 - 1 30:48 Urbanowicz - Furo - Labryga (+1, Ovšak)
    11 - 3 48:17 Kral - Lipina (+1, Ovšak)
    11 - 4 55:49 Ovšak - Dzięgiel (+2, Bordowski, Górny)
    12 - 4 57:51 Bordowski - Kąkol - Kulas
    13 - 4 58:42 Danieluk - Bryk - Rimmel
    14 - 4 59:35 Urbanowicz - Pastryk
    15 - 4 59:59 Kulas - Bordowski - Kąkol

kary: JKH GKS 14 min. - KS KTH 24 min.

JKH GKS Jastrzębie:
Kachniarz - Rimmel (2), Bryk, Lipina, Kral, Danieluk - Górny (2), Dąbkowski, Urbanowicz, Słodczyk, Furo - Pastryk, Labryga (2), Bordowski (4), Kąkol, Kulas (2) - D.Galant (2), Kiełbasa, Ciupa, Bernacki

Raszka, od 30:48 Stepokura - Ovšak (4), Myjak, Horný, Chabior (2), Valušiak (4) - D.Kruczek (2), Zieliński (4), Kostecki, Dzięgiel (2), Cieślicki - Tyczyński, Pach (4), Brocławik, Szewczyk, Buček (2)