SEZON 2010/2011

2010/2011

22.10.2010
Aksam Unia - KS KTH 10-2

Bezlitośnie zrewanżowali się unici KaTeHetom za porażkę w Krynicy w pierwszej rundzie rozgrywek, przed własną publiką w piątkowy wieczór oświęcimianie dwucyfrowo pokonali uzdrowiskowy zespół.

Pierwsi prowadzenie uzyskali kryniczanie, w połowie pierwszej tercji liczebną przewagę wykorzystał Karel Horný, ale później celnie seriami trafiali gospodarze. Po dwudziestu minutach oświęcimianie prowadzili dwiema bramkami, a w drugiej tercji dołożyli kolejne cztery gole. Katecheci odpowiedzieli trafieniem Petra Valušiaka. Trzy bramki w ostatniej odsłonie przypieczętowały wysokie zwycięstwo unitów. Kolejny raz spory wpływ na grę kryniczan miały faule i wykluczenia, połowę spotkania KaTeHeci rozgrywali w liczebnym osłabieniu.

W najbliższą niedzielę następny mecz, na krynickim lodowisku podopieczni Josefa Doboša i Adama Kilara podejmować będą GKS Jastrzębie, początek spotkania o godz 18:00.

Aksam Unia - KS KTH 10 - 2 (3-1,4-1,3-0)
    0 - 1 08:45 Horný - M.Dubel (+1)
    1 - 1 11:48 Adamus - G.Piekarski - Říha (+1)
    2 - 1 13:54 Wojtarowicz - Stachura - Dronia (+1)
    3 - 1 18:50 Radwan - Wojtarowicz - Stachura
    4 - 1 21:59 Stachura
    5 - 1 23:04 Bibrzycki
    6 - 1 26:27 Gallo - Kowalówka - Tabaček