SEZON 2010/2011

2010/2011

14.11.2010
PLHK: przegrana z mistrzyniami

W drugim meczu Polskiej Ligi Hokejowej Kobiet rozegranym przez krynicką drużynę w miniony weekend KaTeHetki uległy mistrzyniom Polski 2-4.

Drużyna gości już w pierwszej minucie gry zdobyła prowadzenie, do protokołu wpisała się najskuteczniejsza w bieżących rozgrywkach PLHK Karolina Późniewska, ale kryniczanki jeszcze przed połową tercji odpowiedziały celnym strzałem również wysoko sklasyfikowanej Agnieszki Pióro. Jednobramkowy remis utrzymał się do połowy następnej tercji, wówczas bytomianki dwukrotnie ponownie za sprawą Późniewskiej umieściły krążek w krynickiej bramce zyskując bezpieczny dystans. Po drugiej przerwie na listę strzelców wpisała się raz jeszcze Agnieszka Pióro dając miejscowym kontaktowego gola, ale chwilę później ostatecznie wynik na 4-2 dla Polonii ustaliła Agnieszka Bezrączko, która asystowała przy wszystkich poprzednich golach polonistek.

Bytomianki wygrały to spotkanie, ale konfrontacja nie była łatwym meczem dla mistrzowskiej drużyny, katehetki zaprezentowały się bardzo dobrze, a ich forma i rosnące umiejętności prognozują następne równie ciekawe mecze, jak spotkania z ostatniej soboty i niedzieli. Za tydzień w Katowicach krynickie hokeistki zmierzą się z zespołem Naprzodu Janów.