SEZON 2010/2011

2010/2011

04.01.2011
25 kol. Ciarko - KS KTH 4-3

Rok 2011 kryniccy hokeiści rozpoczęli dobrym występem w wyjazdowym spotkaniu z zespołem Ciarko KH, ale zawody na sanockim lodowisku zakończyły się wygraną gospodarzy.

Pierwsza bramka meczu padła dopiero w trzynastej minucie, miejscowi uzyskali prowadzenie wykorzystując grę w przewadze. Cztery minuty później sanoczanie zdobyli drugiego gola, ale tuż przed przerwą kontaktowe trafienie dał KaTeHetom Karel Horný, otwierając bramkowe konto krynickiego zespołu w Nowym Roku. Na początku drugiej odsłony na listę strzelców wpisał się Martin Buček, remis utrzymał się do połowy spotkania, kiedy w krótkim odstępie czasu gospodarze podwyższyli na 4-2. Okazja do zmiany wyniku nadarzyła się kryniczanom w końcówce tercji, ale wówczas nie wykorzystali kilkuminutowej gry z przewagą jednego, i dwóch graczy. Powiodło się po drugiej przerwie. Decydującą część meczu sanoczanie rozpoczęli w czwórkę i tym razem miało to przełożenie na bramkowe zdobycze mineralnych. Kontaktowego gola zdobył Mateusz Dubel. Było to ostatnie celne trafienie tej konfrontacji, mimo wielu dogodnych okazji z obydwu stron wynik nie uległ zmianie.

W meczu z Ciarko KH pierwsze występy w barwach KS KTH zanotowali nowi zawodnicy Michał Elżbieciak, który strzegł krynickiej bramki i Adrian Kurz. Kolejne zawody już w piątek 7 stycznia w Nowym Targu z MMKS, który we wtorek pokonał w wyjazdowym spotkaniu Stoczniowiec Gdańsk 4-1. Mecz zaplanowano na godz. 18:00.