SEZON 2010/2011

2010/2011

16.01.2011
Junior mł. wygrana z Bytomiem

W sobotni wieczór, 15 stycznia, juniorzy młodsi KTH KM rozegrali kolejny ligowy mecz. Rywalem był wyżej notowany w tabeli zespół MOSM Bytom, który kryniczanie pokonali w tym spotkaniu 8-3.

Było to drugie z trzech zaplanowanych na ten tydzień spotkań, również drugie zakończone wysoką wygraną. Po pierwszej tercji młodzi kateheci prowadzili trzema bramkami, w pierwszych minutach drugiej odsłony goście zmniejszyli przewagę do jednego punktu, ale miejscowi szybko odpowiedzieli kolejnymi dwoma trafieniami i po czterdziestu minutach gry prowadzili 5-2. W ostatniej części zawodów kryniczanie jeszcze trzykrotnie pokonali bramkarza rywali tracąc tylko jedną bramkę. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 8-3. Hat-tricka w tej konfrontacji zaliczył Krzysztof Drąg, dwie bramki zdobył Michał Petrišak, pozostałe celne trafienia były autorstwa Karola Kisielewskiego, Tomasza Kuzaka i Tomasa Raticy. W niedzielę mecz z Unią Oświęcim.

6 - 3 54:20 Drewniak
    7 - 3 58:02 Drąg - G.Gurgul (-1, Pasiut)
    8 - 3 59:48 Ratica

kary: KTH KM 26 min. - Bytom 32 min. (20 min. Czudowski)
sędziowali: J.Syniawa i S.Strózik

KTH KM Krynica-Zdrój:
Krężołek (Sułkowski n/g) - Pasiut (6), G.Gurgul (2), Kisielewski (2), Ratica (2), Petrišak (2) - Kukla, Banaś (2), Janowiec (2), Cieślicki, Kuzak - Zawiłowicz (6), Drąg (2) (Sontowski n/g) - trenerzy A.Dudzik i M.Bialik

MOSM Bytom:
Pabisiak, od 29:10 Zdanowski - Orłowski, Czudowski (20), Konieczny, Janoszek - Możdżeń, Koryczan, Drewniak, Bryłka (6), Macias - Sowa, Dorszewski, Steiner (2), Pepłowski, Dybaś oraz Szrubkowski (2), Jedynak (2) (Kapuściński, Tomaszkiewicz n/g) - trener W.Kawa