SEZON 2010/2011

2010/2011

22.01.2011
Junior mł. tym razem Sielec górą

Awansem juniorzy młodsi KTH KM rozegrali mecz z sosnowieckim Sielcem, który miał zakończyć sezon zasadniczy rozgrywek, w miniony czwartek kryniczanie niespodziewanie ulegli rywalom 4-6.

Była to już szósta konfrontacja hokeistów KTH i Sielca, we wszystkich poprzednich krynicka młodzież zdecydowanie zwyciężała, a bramkowy bilans tych spotkań to 44 zdobyte i tylko 10 straconych goli. Ale w ostatnim pojedynku górą byli sosnowiczanie. Po pierwszej tercji gospodarze prowadzili 2-1, wszystkie trzy celne trafienia miały miejsce w pierwszych minutach meczu. Kolejne bramki padły dopiero w końcówce następnej części zawodów, a na listę strzelców wpisywali się hokeiści Sielca zwiększając przewagę do czterech punktów. Ostatnią tercję wygrali kateheci, ale różnica jednej bramki nie mogła mieć wpływu na końcowy wynik. Tym samym o trzy punkty wzbogaciła się drużyna gospodarzy zajmująca ostatnią pozycję w tabeli Grupy B.

Za tydzień w Toruniu ostatni ligowy mecz juniorów młodszych KTH KM, a 4 lutego pierwsze zmagania w barażach o miejsce w finałowej rozgrywce.