SEZON 2010/2011

2010/2011

05.02.2011
W barażach druga porażka

Piątek był drugim dniem turnieju barażowego juniorów młodszych rozgrywanego w Sosnowcu. Krynicka drużyna zmierzyła się z zespołem stołecznego Mazowsza ulegając rywalom 6-7, decydujący gol padł w dogrywce.

Po pierwszej tercji młodzież KTH prowadziła jedną bramką, w kolejnej obydwa zespoły zdobyły po dwa gole i nadal prowadzili kryniczanie. Dwa kolejne celne trafienia dały katehetom wydawało się bezpieczny dystans, w połowie trzeciej tercji prowadzili 6-3. Jednak trzy szybkie bramki stracone w ciągu dwóch ostatnich minut spotkania zadecydowały o dogrywce, w której złotą bramką zdobyła warszawska drużyna. Druga porażka krynickich juniorów młodszych stawia zespół w bardzo trudnej sytuacji. W sobotę ostatni mecz, przeciwnikiem będzie zespół z Jastrzębia.