SEZON 2010/2011

2010/2011

13.03.2011
Żacy: wysoko z Sanokiem

Żacy KTH KM nadrabiają zaległości, w minioną sobotę na krynickim lodowisku zmierzyli się z rówieśnikami z Grodu Grzegorza, wysoko pokonując rywali.

Michał_Słota
Michał Słota
(fot. e2rds)
Po dwudziestu minutach gry kryniczanie prowadzili jednego gola, po przerwie zdobyli kolejne trzy, nie tracąc ani jednego. W trzeciej tercji do bramki rywali trafiali ośmiokrotnie. Z tuzina bramek trzy celne trafienia zaliczył Michał Słota, po dwa Daniel Dudzik, Adam Krok i Mikołaj Kopyściański, wynik uzupełniły gole Patryków Krężołka i Gogoca oraz Pawła Zygmunta. W sanockim zespole na listę strzelców wpisał się Damian Dąbrowski.

KTH KM MOSiR Krynica-Zdrój:
Bielawski, od 20:00 M.Rościszewski - Krok, Susidko (1), Czajka, Kopyściański (1), Grebla (2) - Fryz, Żelasko, Słota (1), Krężołek, Dudzik (5) - Potoniec, P.Gogoc, Przyborowski, Zygmunt (1), Romańczyk - Dobrzański, Bodziony, Pawlik - trener R.Witassek, kierownik P.Grebla

KH Sanok:
Krawczyk, od 30:18 Lisowski - Bednarz (2), Skokan (1), Brychaczek, Łuszczyszyn, Mazur (1), Raczkowski - Kielar (1), Hulewicz, Kluska, Burnat, Dąbrowski (1), Szafran, Dereń, Nazarkiewicz, Hoksa - trener K.Ząbkiewicz