SEZON 2010/2011

2010/2011

07.04.2011
MP żaków - na starcie przegrana

W pierwszym dniu finałowego turnieju żaków starszych krynicka drużyna uległa rówieśnikom z Janowa 2-7. Następny mecz katehetów w sobotę.

Bramki dla uzdrowiskowego zespołu zdobyli Michał Słota i Konrad Grebla. Pod koniec drugiej tercji kateheci remisowali 2-2, ale dwie sekundy przed przerwą stracili trzeciego gola. O zwycięstwie rywali przesądziła ostatnia odsłona, w której kryniccy żacy ulegli katowickiej drużynie 0-4. W piątek nasi hokeiści mają dzień przerwy, a w sobotę rozegrają drugi grupowy mecz z Sokołami Toruń, który zdecyduje o które miejsce w końcowym zestawieniu hokeiści KTH KM powalczą w niedzielę.