SEZON 2010/2011

2010/2011

31.08.2010
Sparing: Michalovce - KS KTH 6-1

W rewanżowym towarzyskim meczu hokeiści KS KTH w Michalovcach ulegli miejscowej Dukli 1-6. Był to ósmy kontrolny mecz KaTeHetów przed nowym sezonem.

Po pierwszej tercji kryniczanie przegrywali już trzema golami, kolejne dwa stracili w następnej. Dopiero w 48 minucie gry honorowego gola dla KTH zdobył Petr Valušiak, a chwilę później gospodarze ostatecznie ustalili wynik spotkania. Krynickiej bramki bronili obydwaj golkiperzy Ondrej Raszka i Bartosz Stepokura.

Mecz w Michalovcach był ósmym sparingiem zespołu Josefa Doboša i Adama Kilara przed nowym sezonem. W najbliższy czwartek KaTeHeci rozegrają kolejny. Po raz trzeci w okresie przygotowawczym zmierzą się z Cracovią, ale tym razem na lodowisku wicemistrzów w Krakowie. Spotkanie zaplanowano na godz. 17:00.

31.08.2010
Dukla Michalovce - KS KTH 6 - 1 (3-0,2-0,1-1)
    1 - 0 04:11 M.Segľa - Dancsák
    2 - 0 10:18 Lezo - P.Segľa - Opatovský
    3 - 0 16:12 M.Segľa - Mincak - Kozak
    4 - 0 31:41 Dancsák - Mincak - P.Segľa
    5 - 0 37:41 P.Segľa - Opatovský - Lezo (+1, Pach)
    5 - 1 47:07 Valušiak - Horny
    6 - 1 51:44 Opatovský - Lezo

kary: Michalovce 12 min. - KTH 10 min.

HK Dukla Michalovce:
R. Marton - Borzík (2), Kozák, Krecháč (2), Marinčin, Regenda (2), Takáč (2), Mucha, Petruňa - M.Segža (2), Dancsák, Minčák - Stefanech, Hurtaj, Opatovský, Lezo, P.Segža - Sabol, Fajčák, Ferenc

Raszka, od 16:12 Stepokura - Ovšak, D.Kruczek (2), Chabior, Horny, Valušiak (2) - Zieliński (4), Vychodil, Dzięgiel, M.Dubel, Zabawa - Pach (2), Tyczyński, Szewczyk, Buček, Kostecki oraz Myjak, Dudzik, Brocławik, Żołnierczyk