SEZON 2010/2011

2010/2011

17.09.2010
Stoczniowiec - KS KTH 4-3

KaTeHeci nie przywiozą z Gdańska punktów, w pierwszym swoim ligowym meczu, po bardzo wyrównanej grze ulegli gdańskiemu Stoczniowcowi 3-4.

Po pierwszej tercji gospodarze prowadzili dwiema bramkami, w kolejnych dwudziestu minutach spotkania kryniczanie dzięki celnym trafieniom Milana Ovšiaka i Jacka Dzięgiela odrobili straty, a na początku trzeciej odsłony gol Petra Valušiaka dał mineralnym prowadzenie. Jednak na krótko. Dwie minuty później miejscowi wyrównali, a po kolejnych dwóch ponownie wyszli na prowadzenie. Wynik 4-3 utrzymał się do końca spotkania.

Po inauguracyjnym meczu ze Stoczniowcem KaTeHetów czeka pracowity tydzień, już w najbliższą niedzielę podejmować będą zespół Unii Oświęcim, następnie we wtorek w Tychach w zaległym spotkaniu zmierzą się z GKSem, w piątek pojadą do Jastrzębia, a w następną niedzielę na krynickim lodowisku zmierzą się z Naprzodem Janów.