SEZON 2010/2011

2010/2011

18.09.2010
Junior mł. przegrana z Unią

W sobotni wieczór juniorzy młodsi KTH KM podejmowali na krynickim lodowisku rówieśników z Oświęcimia. Spotkanie wygrali goście 10-4.

Katecheci rozpoczęli z animuszem i już w pierwszych minutach spotkania cieszyli się z prowadzenia, jednak w dalszej części meczu rosła przewaga rywali w polu i po pierwszej remisowej tercji, kolejna wysoko przegrana zadecydowała o losach konfrontacji. Wygrana przez unitów ostatnia tercja przypieczętowała wygraną drużyny gości.

W krynickiej drużynie pierwszy mecz po powrocie z MKS Cracovia rozegrał Szymon Pasiut, wystąpiło również trzech słowackich hokeistów jeden z Prešova i dwóch z Bardejova, którzy w bieżącym sezonie będą reprezentować barwy KTH KM.

Rewanżowe spotkanie z oświęcimianami w niedzielę o godz. 10:30.

18.09.2010
KTH KM Krynica - Unia Oświęcim 4 - 10 (2-2,0-5,2-3)
bramki dla KTH: 01:45 Kisielewski, 13:28 Janowiec (4/5), 43:15 Kisielewski (Kukla), 57:30 Janowiec (Kisielewski)