KS KTH - 2009/10 - wiadomości

28.10.2009
Młodzik: kolejna wygrana

Ostatnie ligowe występy młodzicy KTH KM zapisali na plus, po zwycięstwie w Sanoku, również z Nowego Targu przywieźli komplet punktów.

W konfrontacji z drugim zespołem MMKSu kryniczanie po pierwszej tercji prowadzili jedną bramką, a w połowie ostatniej różnicą już sześciu goli. Końcówka spotkania co prawda należała do gospodarzy (trzy trafienia w dwie minuty), ale podopieczni Andrzeja Dudzika nie pozwolili odebrać sobie zwycięstwa, ostatecznie pokonując rywali 8-5.

Po siedmiu rozegranych spotkaniach, kateheci mają na koncie piętnaście punktów i zajmują drugie miejsce w zestawieniu, za pierwszym teamem MMKS. Czołowym snajperem i najwszechstronniejszym zawodnikiem zespołu (12 goli, 6 asyst) nadal pozostaje Karol Kisielewski.

Następny mecz krynicka młodzież rozegra dopiero 8 listopada, na ten dzień zaplanowane jest wyjazdowe spotkanie z rówieśnikami z Krakowa.

25.10.2009
MMKS II N.Targ – KTH KM Krynica 5- 8 (0-1,1-4,4-3)
    0 - 1 11:54 Zieliński - G.Gurgul
    0 - 2 23:25 Janowiec - Maczuga (+1, Plewa)
    0 - 3 32:47 G.Gurgul
    0 - 4 33:25 Kisielewski
    1 - 4 33:39 Michalski - Wronka - Kmiecik
    1 - 5 36:48 G.Gurgul (+1, Jaworski)
    1 - 6 49:06 P.Gurgul - Kisielewski
    1 - 7 50:08 Kisielewski - Maczuga (-1, Janowiec)

OSSM MMKS II Nowy Targ:
Kapica, od 40:00 Wojak – Dębkowski, Sulka (6); Kmiecik, Wronka (4), Michalski – Smoleń; Rabski, Kałużny, Jaworski (2) – Gorzeński, Czekaj; Plewa (2), Bryniarski oraz Mazur; Kobiałka, Zębal (Czubernat n/g) – trener R.Szopiński