SEZON 2019/2020

2019/2020

06.03.2020
Żacy: karne w Oświęcimiu

Zabrakło podstawowego czasu gry by rozstrzygnąć ligowy pojedynek pomiędzy młodymi hokeistami z Oświęcimia i Krynicy-Zdroju. Dopiero piąta seria najazdów rozdzieliła pulę punktów, z której więcej uzyskali gospodarze.

Sezon zasadniczy żaków starszych w okręgu małopolskim finiszuje pełen emocji. Niby już wszystko wiadomo, ale zespoły wciąż walczą, o punkty, o wizerunek. Tak było w Oświęcimiu, gdzie kryniczanie w meczu wyjazdowym po raz ostatni zmierzyli się z rówieśnikami reprezentującymi miejscową Unię. Gospodarze w połowie meczu prowadzili dwiema bramkami, ale w trzeciej tercji mineralni wyrównali i mecz w podstawowym czasie zakończył się remisem. W rywalizacji żaków starszych w bieżącym sezonie nie rozgrywa się dogrywek, rozstrzygnięcie zapada podczas rzutów karnych. W Oświęcimiu w czterech seriach bramkarze obydwu zespołów nie skapitulowali, decydujący gol padł dopiero w piątej, dając wygraną miejscowym.

Unici meczem z UKS KTH zakończyli już sezon, mineralni jeszcze w najbliższą niedzielę podejmować będą lidera z Sanoka. Początek tego spotkania na krynickim lodowisku o godz. 10:00.

06.03.2020
Unia Oświęcim - UKS KTH 3 - 2 K (1-0,1-0,0-2)
    1 - 0 15:11 Ćwiek Przemysław (+1)
    2 - 0 30:40 Witek Filip - Zabawski Piotr
    2 - 1 52:01 Makuch Maksym - Laurosiewicz Mateusz
    2 - 2 56:19 Laurosiewicz Mateusz (+1)
    3 - 2 65:00 Ćwiek Przemysław (decydujący rzut karny)

kary: Unia 20 min. - UKS KTH 8 min.
sędziowali: M.Baca, J.Śreniawski

UKH Unia Oświęcim U14:
Kura - Noworyta; Witek (2), Zabawski (2), Ludwinek - Ćwiek (2), Staniecko; Wanat, Tondryk, Ziober (12) - Langner, Płatacz (2), Kożuch, Paul - trener

UKS KTH Krynica-Zdrój U14:
Tyczyński, od 40:00 Chabior - Makuch, Ptaszek; Bober (2), Laurosiewicz, Sobczak - E.Nosal (4), Majerczyk; Machał, Pawlik, Klimczak (2) - Gajewski; Zygmunt, Nosal - trener R.Tyczyński