SEZON 2019/2020

2019/2020

01.12.2019
Żacy bez przełamania

Nie wiedzie się krynickim żakom w rozgrywkach bieżącego sezonu. W kolejnych meczach niezwykle trudno o celne trafienia, a co za tym i punktowe zdobycze. W ostatnią sobotę listopada gościli w Nowym Targu, gdzie również górą byli gospodarze.

Pierwsze dwadzieścia minut meczu upłynęło bez karnych minut i tylko z jednym celnym trafieniem. W 6. min. gry prowadzenie dla UKS KTH uzyskał Maksym Makuch. Później już żaden z bramkarzy nie dał się zaskoczyć. Zupełnie inaczej potoczyły się następne dwie tercje konfrontacji. Tuż po przerwie Górale zdobyli wyrównującą bramkę, a następnie w sprzyjających okolicznościach liczebnej przewagi kolejne dwie i błyskawicznie, już w równowadze, czwartą. Na nic zdały się próby kryniczan przełamania nowotarskiej obrony, gospodarze nie pozwolili katehetom pomniejszyć przewagi, a w ostatniej części gry systematycznie jeszcze podnosili wynik. Kilka minut przed końcowym gwizdkiem krążek w końcu trafił do siatki Szarotek, drugiego gola dla mineralnych zdobył Mateusz Laurosiewicz, ale ostatnie słowo również należało do Podhala pieczętującego wygraną ósmą zdobyczą.

30.11.2019
MMKS Podhale - UKS KTH 8 - 2 (0-1,4-0,4-1)

MMKS Podhale Nowy Targ:
Bartosz Brynczka, od 30:05 Jakub Parszywka - Filip Kopytko, Iwo Stanek; Szczepan Żółtek, Dawid Łojas, Konrad Kaleta - Patryk Zubek, Daniel Bryniarski; Marcin Sroka, Adrian Piątek, Igor Antolak - Jonasz Pachowicz, Antoni Bryniarski; Jan Błach, Wiktor Węglarczyk, Eryk Mizera (2) - Kamil Kowalski, Damian Fryźlewicz, Szymon Rusnak - trener Rafał Sroka

UKS KTH Krynica-Zdrój:
Szymon Chabior, od 30:05 Igor Tyczyński - Maksym Makuch (2), Tomasz Ptaszek; Dominik Bober, Mateusz Laurosiewicz (2), Michał Sobczak - Emilia Nosal, Jakub Mosior, Tomasz Majerczyk - Mateusz Ćwik, Mateusz Machał, Dawid Pawlik (2), Wiktor Klimczak - Adam Gajewski, Natalia Nosal, Szymon Stasiowski, Konrad Sajdak - trener Adrian Chabior