SEZON 2011/2012

2011/2012

21.11.2011
Żak: 21 goli w Dębicy

Swój trzeci ligowy mecz rozegrali żacy KTH KM. W Dębicy młodzi kateheci wygrali z zespołem gospodarzy 11-10.

Strzelecki festiwal, już w pierwszych sekundach spotkania, rozpoczęli kryniczanie, ale los sprawił, że to oni w dalszej części meczu musieli gonić wynik. I to solidnie. W osiemnastej minucie zawodów kateheci przegrywali 2-6. Późniejsza wymiana celnych trafień, z korzyścią dla mineralnych, doprowadziła do wyrównania w połowie ostatniej tercji, jednak strzelecka rywalizacja trwała nadal. W 42 minucie na tablicy wyników ponownie pojawił się remis, kilka chwil później wynik na korzyść mineralnych ustali Piotr Krężołek, który w konfrontacji z dębiczanami zaliczył cztery celne trafienia i dwie asysty.

Kolejny ligowy mecz żacy KTH KM rozegrają na krynickim lodowisku 3 grudnia z KH Sanok, do rozegrania pozostają również dwa zaległe mecze - z Cracovią i Podhalem.