SEZON 2011/2012

2011/2012

06.09.2011
Sparingi młodzików

Dwukrotnie w bieżącym tygodniu młodzicy KTH KM zmierzą się w towarzyskich meczach z przebywającymi w uzdrowisku rówieśnikami z Gdańska. W pierwszym, rozegranym we wtorek, kryniczanie pokonali rywali 8-4.

Podopieczni Roberta Witasska i Wojciecha Różany wystąpili w dwudziestoosobowym składzie. Obok zawodników tworzących w minionych rozgrywkach zespół żaków (1997-98), w nowym sezonie w drużynie młodzików KTH KM grać będzie również trzech starszych hokeistów z rocznika '96.

We wtorkowym meczu, po pierwszych dwudziestu minutach młodzi kateheci przegrywali 2-3, ale kolejne tercje zapisali już na swoje konto, a o wygranej przesądziła ostatnia część spotkania, w której zdobyli pięć goli. W środę rewanż, początek zawodów o 14:45.

Konfrontacja ze Stoczniowcem to nie jedyne sparingi młodzików w przygotowaniach do nowego sezonu. Przed dwoma tygodniami kryniczanie zmierzyli się z zespołami Tychów i Janowa, a w połowie sierpnia z drużyną Bardejova.

06.09.2011
KTH KM - Stoczniowiec 8 - 4 (2-3,1-0,5-1)
    8 - 4 55:41 Kopyściański - Drąg (-1)

kary: KTH 30 min. (10 min. Szporna NZ) - Stoczniowiec 14 min.
sędziowali: S.Strózik oraz M.Syniawa i J.Syniawa

KTH KM Krynica-Zdrój:
M.Rościszewski, od 30:00 Bielawski - Krok, Susidko, Czajka, Kopyściański, Drąg - Fryz, Żelasko, Słota, Krężołek, Dudzik - Bodziony, Romańczyk, Banaś, Szporna, P.Gogoc oraz Przyborowski, Dobrzański, Zygmunt