Serwis Internetowy Miłośników Krynickiego Towarzystwa Hokejowego

  Z NADGARSTKA
08.06.2024
drużyna hokeja na rolkach KS Simple Krynica-Zdrój tworzona przez wychowanków KTH zadebiutowała w rozgrywkach Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach

25.05.2024
Saneczkarki i saneczkarze SS KTH uczestniczyli w III Memoriale M.Jasmosza i J.Błońskiego rozegranym na krynickim deptaku

21.05.2024
Grupa młodych zawodników SS KTH z trenerami i opiekunami kibicowała Polskiej Reprezentacji podczas ostatniego meczu Polaków w MS elity w czeskiej Ostravie

Grzegorz PASIUT został wybrany jednym z trzech najlepszych zawodników polskiego zespołu w mistrzowskim turnieju elity

19.05.2024
Młodzicy SS KTH rocznik 2010/2011 uczestniczyli w międzynarodowym turnieju hokejowym w słowackiej Starj Lubowli zajmując drugie miejsce

INFORMACJE ZAWSZEKTH.PL  
TABELE i STATYSTYKI DRUŻYN KTH w SEZONIE 2023/2024
młodzicy MOZHL
sezon zasadniczy
 Cracovia 2052
 Sanok 2045
 Podhale 2044
 UKS KTH 2024
 Dębica 2015
 Unia 200

żacy starsi MOZHL
15.03.2024
 Sanok 2057
 Cracovia 2046
 UKS KTH 2030
 Podhale 1818
 Dębica 2012
 Unia 1811

żacy młodsi MOZHL
15.03.2024
 Sanok 2086
 UKS KTH 1576
 Cracovia 1974
 Lublin 1625
 Podhale 1419
 Dębica 1614


młodzicy UKS KTH
sezon 2023/2024
Zygmunt A. 22+1638
Ferek Ł. 12+2335
Makuch P. 17+1532
Obrzut A. 17+1027
Lubański A.7+11 18
Dubel A. 12+6 18
Potok K. 8+5 13
Potok J. 7+2 9
Hurej O. 8+0 8
Baut B. 3+5 8
Jacher S. 5+1 6

żacy starsi UKS KTH
15.03.2024
Kipiel M. 15+8 23
Potok K. 12+6 18
Mosoń P. 13+4 17
Parfenov A. 9+6 15
Obrzut M. 8+7 15
Bondarczuk D. 10+3 13
Zieja F. 6+5 11
Bizoń K.. 5+5 10
Wietecha J. 8+1 9
Zając F. 6+2 8
Kruczek J. 2+5 7


2 Liga Poł.
sezon 2023/2024
 HT Oświęcim 820
 Gazda Team 815
 Sigma 815
 KH KTH810
 KH Dębica 80


2 Liga KH KTH
sezon 2023/2024
Bulanda D. 12+15 27
Bulanda T. 11+7 18
Kruczek D-d 4+6 10
Krzak S. 5+3 8
Tomasiak D. 4+4 8
Pach P. 2+5 7
Grebla K. 4+2 6
Kruczek D-z 0+5 5
Rząca S. 4+0 4
Majchrzak T. 3+1 4
Krok A. 3+1 4
Wrona M. 2+2 4
Kisielewski K. 3+0 3
Gawlik J.. 2+0 2
Bryła M. 1+1 2
Bryniarski J. 0+1 1
Gurgul G. 0+1 1
Leśniak G. 0+1 1
Maczuga D. 0+1 1
Zygmunt F. 0+1 1




wychowankowie
31.05.2024
Pasiut G. (THL) 16+32
Krężołek P. (THL) 23+14
Tyczyński D. (THL) 6+26
Pociecha B. (THL) 2+16
Kruczek M. (THL) 2+9
Galant R. (THL) 7+3
Kiełbicki S. (THL) 7+1
Talanda I. (TLHK) 15+14
Piątek K. (TLHK) 1+10
Hajduk E. (TLHK) 3+2
Nosal M. (TLHK) 1+4
Szeląg D. (TLHK) 4+0
Gogoc W. (TLHK) 0+2
Nosal N. (TLHK) 1+0
Petryla K. (ACHA) 24+24
Zygmunt P. (Ex.CZ) 4+1
Makuch M. (U17.AT) 1+3
Kuzak M. (1PL) 11+5
Wilk J. (1PL) 4+10
Kiełbicki S. (1PL) 2+4
Pawlik P. (1PL) 2+1
Majewski M. (1PL) 1+1
Klimczak W. (1PL) 1+0
Klimczak J. (1PL) 0+1
Majerczyk T. (1PL) 0+1
Kopyściański M. (2PL) 5+0
Kuzak M. (J.PL) 3+4
Majewski M. (J.PL) 1+3
Pawlik P. (J.PL) 0+2
Ptaszek T. (JM) 4+12
Klimczak W. (JM) 5+5
Makuch M. (JM) 2+3
Zygmunt F. (JM) 2+1


OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW KTH w SEZONIE 2023/2024
Grzegorz Pasiut
Grzegorz
PASIUT

Reprezentant Polski
MŚ elity

Maciej Kruczek
Maciej
KRUCZEK

Reprezentant Polski
MŚ elity

Patryk Krężołek
Patryk
KRĘŻOŁEK

Reprezentant Polski
MŚ elity

Paweł ZYGMUNT
Paweł
ZYGMUNT

Reprezentant Polski
MŚ elity

Grzegorz Pasiut
Grzegorz
PASIUT

Wicemistrz Polski
(GKS Katowice)

Maciej Kruczek
Maciej
KRUCZEK

Wicemistrz Polski
(GKS Katowice)

Radosław Galant
Radosław
GALANT

Brązowy Medal
Mistrzostw Polski
(GKS Tychy)

Bartłomiej Pociecha
Bartłomiej
POCIECHA

Brązowy Medal
Mistrzostw Polski
(GKS Tychy)
Wiktoria Gogoc
Wiktoria
GOGOC

Mistrzyni Polski
(Polonia Bytom)

Ida Talanda
Ida
TALANDA

Mistrzyni Polski
(Polonia Bytom)

Natalia Nosal
Natalia
NOSAL

Wicemistrzyni Polski
(Naprzód Janów)

Katarzyna Piątek
Katarzyna
PIĄTEK

Wicemistrzyni Polski
(Naprzód Janów)
Radosław Galant
Radosław
GALANT

zdobywca
Pucharu Polski
(GKS Tychy)

Bartłomiej Pociecha
Bartłomiej
POCIECHA

zdobywca
Pucharu Polski
(GKS Tychy)
Jakub Wilk
Jakub
WILK

Wicemistrz 1 Ligi
(Polonia Bytom)

Marcin Kuzak
Marcin
KUZAK

Wicemistrz 1 Ligi
(Polonia Bytom)
Mikołaj Majewski
Mikołaj
MAJEWSKI

Brązowy Medal
1 Ligi
(SMS PZHL)
Igor Tyczyński
Igor
TYCZYŃSKI

Brązowy Medal
1 Ligi
(SMS PZHL)
Marcin Kuzak
Marcin
KUZAK

Wicemistrz Polski
Juniorów
(Polonia Bytom)
Mikołaj Majewski
Mikołaj
MAJEWSKI

Wicemistrz Polski
Juniorów
(Polonia Bytom)
Igor Tyczyński
Igor
TYCZYŃSKI

Brązowy Medal
MP Juniorów
(Sokoły Toruń)
Emilia Nosal
Emilia
NOSAL

saneczkarska
Mistrzyni Polski
Juniorek
(UKS KTH)

Szymon Chabior
Szymon
CHABIOR

Mistrz Polski
Juniorów Młodszych
(MOSM Tychy)
Tomasz Ptaszek
Tomasz
PTASZEK

Mistrz Polski
Juniorów Młodszych
(MOSM Tychy)
KADRA POLSKI w SEZONIE 2023/2024

10-26.05.2024 - SENIORZY - MŚ Elity   /CZECHY, Ostrava/ - 8 miejsce gr.B (spadek)
Grzegorz Pasiut, Maciej Kruczek, Paweł Zygmunt, Patryk Krężołek
11.05.2024 Polska - Łotwa 4-5         12.05.2024 Szwecja - Polska 5-1
14.05.2024 Polska - Francja 2-4       15.05.2024 Słowacja - Polska 4-0
17.05.2024 Polska - USA 1-4           18.05.2024 Niemcy - Polska 4-2
20.05.2024 Kazachstan - Polska 3-1

31.03-06.04.2024 - SENIORKI - MŚ Dywizja 1B   /ŁOTWA, Ryga/ - 6 miejsce (spadek)
Wiktoria Gogoc, Ida Talanda, Natalia Nosal
31.03.2024 Słowenia - Polska 4-1       01,04,2024 Polska - W.Brytania 3-2 D
03.04.2024 Polska - Włochy 1-2         05.04.2024 Polska - Łotwa 0-6
06.04.2024 Słowacja - Polska 5-1

17-23.04.2024 - U18 - MŚ Dywizja 2A   /POLSKA, Sosnowiec/ - 1 miejsce (awans)
Igor Tyczyński (BR)
17.04.2024 W.Brytania - Polska 4-6       18.04.2024 Polska - Serbia 10-1
20.04.2024 Polska - Rumunia 7-0          21.04.2024 Holandia - Polska 0-3
23.04.2024 Polska - Chorwacja 8-0

08-11.02.2024 - SENIORZY - Prekwalifikacje Olimpijskie   /POLSKA, Sosnowiec/
Grzegorz Pasiut, Radosław Galant, Paweł Zygmunt
08.02.2024 Polska - Estonia 4-0          09.02.2024 Polska - Ukraina 2-3 k
11.02.2024 Polska - Korea 2-3 d

8-14.01.2024 - U18 kobiet - MŚ Dywizja 1B   /HISZPANIA, Jaca/ - 3 miejsce
bez katehetek
08.01.2024 Polska - Korea 4-2          09.01.2024 Polska - Chińskie Tajpej 9-2
11.01.2024 Polska - Hiszpania 1-5     13.01.2024 Polska - Australia 5-0
14.01.2024 Polska - Norwegia 2-4

11-17.12.2023 - U20 - MŚ Dywizja 1B   /SŁOWENIA, Bled/ - 5 miejsce
Igor Tyczyński (BR)
11.12.2023 Polska - Ukraina 1-5          12.12.2023 Słowenia - Polska 3-0
14.12.2023 Chorwacja - Polska 5-4 K   15.12.2023 Polska - Estonia 0-3
17.12.2023 Włochy - Polska 3-4

WYCHOWANKOWIE
w REPREZENTACJACH


seniorzy:
Grzegorz Pasiut
Maciej Kruczek
Paweł Zygmunt
Radosław Galant
Damian Tyczyński
Patryk Krężołek

seniorki:
Wiktoria Gogoc
Ida Talanda
Natalia Nosal

U20/U18:
Jakub Wilk
Igor Tyczyński
Emilia Nosal

U16:
Szymon Chabior
Tomasz Majerczyk
Dominik Bober
Maksym Makuch
Tomasz Ptaszek

więcej »»


KRYNICKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE
w historii KTH


zawiązane zostało
23 LISTOPADA 1928 r.

Mistrz Polski
- 1950 -

Wicemistrz Polski
- 1949, 1951, 1953, 1999 -

Brązowy Medal MP
- 1937, 1952, 1957, 2000 -
OLIMPIJCZYCY MISTRZOWIE i MEDALIŚCI MŚ i ME
REPREZENTANCI POLSKI
MISTRZOWIE i MEDALISCI
MISTRZOSTW POLSKI
DZIAŁACZE ZAWODNICY
2021   2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2004   2003   [PZHL] [STATYSTYKI LIGOWE]
[CRACOVIA] [TYCHY] [POLONIA] [PODHALE] [JASTRZĘBIE] [UNIA] [KATOWICE] [GDAŃSK] [NAPRZÓD] [SMS]
[TORUŃ] [ZAGŁĘBIE] [DĘBICA] [MMKS] [STOCZNIOWIEC]
Copyright 1999-
ZawszeKTH
materiały oznaczone są własnością osób lub instytucji wskazanych w oznaczeniu, pozostałe należą do serwisu Zawsze KTH
kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób tylko za pisemną zgodą ich właścicieli