ZawszeKTH
SEZON 2020/2021

Krynicki magistrat poinformował o przyznaniu nagród burmistrza dla młodych sportowców za wysokie wyniki sportowe w dyscyplinach olimpijskich za 2020 rok. Wąskie grono wyróżnionych tworzą zawodnicy krynickich klubów hokejowych.
  Z NADGARSTKA
21.05.2021
Saneczkarze UKS KTH uczestniczyli w pierwszym treningu na kółkach z trenerami Andrzejem Śmierzchalskim i Lesławem Porębą

21.05.2021
Patryk KRĘŻOŁEK zaliczył asystę w czwartym meczu Polskiej Reprezentacji na turnieju w Słowenii, Polska - Rumunia 2-3 D

20.05.2021
Grzegorz PASIUT zdobył gola w trzecim meczu Polskiej Reprezentacji na turnieju w Słowenii, Polska - Słowenia 1-2

17.05.2021
Paweł ZYGMUNT zdobył gola , Patryk KRĘŻOŁEK zaliczył asystę w drugim meczu Polskiej Reprezentacji na turnieju w Słowenii, Polska - Austria 2-3

INFORMACJE ZAWSZEKTH.PL  
TABELE i STATYSTYKI DRUŻYN KTH w SEZONIE 2020/2021
2 Liga Poł.
14.03.2021
 Gazda Team 718
 KH KTH815
 HT Oświęcim 511
 Sigma 77
 KH Dębica 70



2 Liga KH KTH
14.03.2021
Bulanda D. 11+8 19
Kruczek D-sz 8+9 17
Kruczek D-d 7+9 16
Grebla K. 6+6 12
Krok A. 2+10 12
Pach P. 6+5 11
Majoch D. 5+4 9
Bulanda T. 3+5 8
Pawlik K 3+5 8
Cieślicki T. 4+3 7




żacy MOZHL
31.03.2021 - po sezonie
 Podhale 2057
 Unia 2042
 UKS KTH2039
 Cracovia 2023
 Sanok 2017
 Dębica 202


żacy UKS KTH
31.03.2021 - po sezonie
Majerczyk T. 48+12 60
Ptaszek T. 17+24 41
Zygmunt F. 12+14 26
Machał M. 18+3 21
Bober D. 5+13 18
Klimczak W. 5+6 11
Makuch M. 7+3 10
Nosal E. 2+8 10
Sobczak M. 3+5 8
Zieja Z 7+0 7




żacy młodsi MOZHL
31.03.2021 - po sezonie
 Podhale 1637
 Sanok 1634
 Cracovia 1627
 UKS KTH1622
 Dębica 160



żacy młodsi UKS KTH
31.03.2021 - posezonie
Makuch P. 23+13 36
Dubel A. 16+12 28
Lubański A. 13+11 24
Potok J. 13+11 24
Ferek Ł. 18+4 22
Potok K. 9+11 20
Obrzut A. 10+8 18
Kipiel M. 10+2 12
Baut B. 6+4 10
Klimek T. 4+5 9




wychowankowie
14.03.2021
Pasiut G. (PHL) 13+32
Krężołek P. (PHL) 18+15
Kruczek M. (PHL) 8+18
Pociecha B. (PHL) 6+14
Galant R. (PHL) 4+12
Witecki J. (PHL) 3+7
Gosztyła P. (PHL) 0+1
Talanda I. (PLHK) 10+5
Szeląg D. (PLHK) 6+3
Gogoc W. (PLHK) 1+7
Hajduk E. (PLHK) 1+3
Nosal M. (PLHK) 1+3
Tyczyński D. (1L.SV) 15+22
Zygmunt P. (Ex.CZ) 6+4
Baran Z. (ExK.SV) 0+1
Gosztyła P. (1PL) 3+8
Kuzak M. (1PL) 5+0
Kiełbicki S. (1PL) 2+1
Wróbel M. (1PL) 1+2
Tumidalski O. (1PL)0+1
Wilk J. (1PL) 0+1


OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW KTH w SEZONIE 2020/2021
Patryk Gosztyła
Patryk
GOSZTYŁA

Wicemistrz Polski
(Cracovia)
Łukasz Hebda
Łukasz
HEBDA

Wicemistrz Polski
(Cracovia)
Jakub Witecki
Jakub
WITECKI

Brązowy Medal MP
(GKS Tychy)

Radosław Galant
Radosław
GALANT

Brązowy Medal MP
(GKS Tychy)

Bartłomiej Pociecha
Bartłomiej
POCIECHA

Brązowy Medal MP
(GKS Tychy)
Damian Tyczyński
Damian
TYCZYŃSKI

Mistrz 1 Ligi Słowackiej
(Spisska N.Ves)
Wiktoria Gogoc
Wiktoria
GOGOC

Mistrzyni Polski
(Polonia Bytom)

Ida Talanda
Ida
TALANDA

Mistrzyni Polski
(Polonia Bytom)

Karolina Pasiut
Karolina
PASIUT

Brązowy Medal MP
(GKS Tychy)

Mikołaj Majewski
Mikołaj
MAJEWSKI

Brązowy Medal
MP Juniorów Młodszych
(Polonia Bytom)

Paweł Pawlik
Paweł
PAWLIK

Brązowy Medal
MP Juniorów Młodszych
(Polonia Bytom)

Jakub Klimczak
Jakub
KLIMCZAK

Mistrz Polski
Młodzików
(Niedźwiadki Sanok)

KADRA POLSKI w SEZONIE 2020/2021

10-16.01.2021 - U18 JUNIORKI - MŚ Dywizja 1B   /AUSTRIA, Radenthein/
Austria, Polska, Korea, Chiny, Dania, Chińskie Tajpej    odwołane

07-10.02.2021 - U20 JUNIORZY - MŚ Dywizja 1B   /ESTONIA, Tallin/
Estonia, Polska, Japonia, Ukraina, Słowenia, Francja    odwołane

11-14.02.2021 - SENIORKI - Kwalifikacje Olimpijskie Runda 2   /POLSKA, Gdańsk/
Polska, Holandia, Meksyk, Turcja    odwołane

08-14.04.2021 - SENIORKI - MŚ Dywizja 1B   /CHINY, Pekin/
Chiny, Polska, Włochy, Korea, Kazachstan, Słowenia    odwołane

18-25.04.2021 - U18 JUNIORZY - MŚ Dywizja 1B   /WŁOCHY, Asiago/
Włochy, Polska, Ukraina, Austria, Węgry, Słowenia    odwołane

26.04- 02.05.2021 - SENIORZY - MŚ Dywizja 1B   /POLSKA, Katowice/
Polska, Estonia, Litwa, Serbia, Japonia, Ukraina    odwołane

26-29.08.2021 - SENIORZY - Kwalifikacje Olimpijskie   /SŁOWACJA, Bratysława/
Słowacja, Białoruś, Austria, Polska

WYCHOWANKOWIE
w REPREZENTACJACH



Grzegorz Pasiut
Bartłomiej Pociecha
Maciej Kruczek
Paweł Zygmunt
Patryk Krężołek
Damian Tyczyński

Aneta Cygan
Wiktoria Gogoc
Zuzanna Baran


więcej »»

KRYNICKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE
w historii KTH

 1999 - PZHL opublikował terminarz sezonu 1999/2000

zawiązane zostało
23 LISTOPADA 1928 r.

Mistrz Polski
- 1950 -

Wicemistrz Polski
- 1949, 1951, 1953, 1999 -

Brązowy Medal MP
- 1937, 1952, 1957, 2000 -
OLIMPIJCZYCY MISTRZOWIE i MEDALIŚCI MŚ i ME
REPREZENTANCI POLSKI
MISTRZOWIE i MEDALISCI
MISTRZOSTW POLSKI
DZIAŁACZE ZAWODNICY
2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2004   2003   [PZHL] [STATYSTYKI LIGOWE]
[CRACOVIA] [TYCHY] [POLONIA] [PODHALE] [JASTRZĘBIE] [UNIA] [KATOWICE] [GDAŃSK] [NAPRZÓD] [SMS]
[TORUŃ] [ZAGŁĘBIE] [DĘBICA] [MMKS] [STOCZNIOWIEC]
Copyright 1999-
ZawszeKTH
materiały oznaczone są własnością osób lub instytucji wskazanych w oznaczeniu, pozostałe należą do serwisu Zawsze KTH
kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób tylko za pisemną zgodą ich właścicieli