KS KTH - 2008/09 - wiadomości

21.12.2008
I Liga: Unia – KTH 6 – 0

Solidnie odpłacili hokeiści Unii katehetom za sobotnią porażkę, w rewanżowym spotkaniu pokonali KS KTH aż 6 – 0.

Zupełnie inny przebieg miało niedzielne spotkanie dwóch zespołów z czołówki tabeli, unici odrobili lekcję taktyki i w rewanżowym meczu nie dali już pograć kryniczanom. Po pierwszej tercji KTH przegrywało dwiema bramkami, które stracili grając w liczebnym osłabieniu i wydawało się, że kary i gra Unii w przewadze będą największym zagrożeniem. Jednak w drugiej odsłonie kar nie było, a kateheci stracili kolejne trzy gole grając w pełnym zestawieniu. W ostatnich dwudziestu minutach Daniel Kachniarz skapitulował raz jeszcze i mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem gospodarzy 6-0. Trzy gole dla oświęcimian zdobył Martin Bucek.

Krynicki zespół mijający rok zakończył dotkliwą porażką, konfrontacja z Unią była ostatnim ligowym meczem katehetów w 2008r. Kolejne spotkania już w Nowym Roku. 3 i 4 stycznia KS KTH podejmować będzie trzeci zespół ligowej tabeli GKS Katowice.