KS KTH - 2008/09 - wiadomości

12.01.2009
Juniorzy młodsi w Warszawie bez punktów

W ligowych meczach rozegranych w Warszawie juniorzy młodsi KTH KM dwukrotnie ulegli stołecznej młodzieży. W obydwu spotkaniach sporo pracy miał arbiter główny, który łącznie 69 razy odsyłał młodych zawodników na ławkę kar.

Obydwie konfrontacje celnie rozpoczynali kryniczanie pierwsi zdobywając gole, ale w kolejnych minutach spotkań częściej na listę strzelców wpisywali się rywale. W sobotę warszawiacy wygrali 12-5, rewanż zakończył się wynikiem 8-2 dla gospodarzy.

Niemal trzydziestka goli ubarwiła konfrontację hokejowej młodzieży, czego nie można powiedzieć o sporej liczbie karnych minut. Łącznie zawodnicy obydwu zespołu w dwóch spotkaniach na ławce kar spędzili … 171 minut.

Młodzi kateheci po dziewiętnastu meczach z trzynastoma punktami zajmują siódmą lokatę w ligowej tabeli. Stawce przewodzi Mazowsze przed Unią Oświęcim i MMKS Nowy Targ. Kolejne spotkania juniorzy młodsi KTH rozegrają na krynickim lodowisku, w najbliższy czwartek i piątek podejmować będą toruńskie Sokoły. Zawody odpowiednio o godz. 18:15 i 10:15.

11.01.2009
UHKS Mazowsze - KTH KM Krynica 8 – 2 (2-2,4-0,2-0)
    7 – 2 52:36 M.Szaniawski (+1)
    8 – 2 59:59 Bepierszcz – Warda – Kran (-1)

kary: Mazowsze 40 min. - KTH 36 min.
sędziowali: K.Millati oraz P.Popielarz i M.Maryniak

UHKS Mazowsze Warszawa:
Jendrych (Rybacki n/g) – Warda (4), Koch, Bepierszcz (6), Kran (4), Kożuch (6) – M.Szaniawski (4), Nowiński, Floriańczyk (6), Makowski (4), Bułanowski (4)oraz Świderski (2) – trener Z.Stajak

KTH KM Krynica-Zdrój:
Czyszczoń, od 12:41 Marszał – Górecki (4), Stafin (2), Zabawa (4), Zwierz (6), Krokosz (2) – Kiklica (2), Dudek (6), Hurej (4), Majoch (2), Gurgul (4) oraz Pasiut – trener M.Bialik