KS KTH - 2008/09 - wiadomości

16.01.2009
Juniorzy młodsi: zabrakło sędziów

Tylko jeden mecz juniorów młodszych KTH KM z toruńskimi Sokołami doszedł do skutku, w czwartek kryniczanie ulegli rywalom, dzień później nie miał kto sędziować spotkania.

Z Sokołami kateheci zmierzyli się po raz trzeci i kolejny raz musieli uznać wyższość przeciwników. Po pierwszych dwudziestu minutach czwartkowego spotkania był bezbramkowy remis, trzecia tercja zakończyła się remisem 1-1, ale w drugiej odsłonie kryniczanie stracili trzy gole. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 4-1. Honorowe trafienie dla KTH w ostatniej minucie zawodów zapisał na swoim koncie Damian Zabawa, któremu asystowali Mateusz Gurgul i Sławomir Krokosz.

Drugie spotkanie miało być rozegrane dzień później, jednak drużynom nie dane było zmierzyć się w rewanżu, nie było sędziów, którzy mogliby poprowadzić to spotkanie na tafli. Nierozegrany mecz prawdopodobnie zweryfikowany zostanie jako walkower.

Zgodnie z terminarzem, za tydzień kateheci mają wyjechać do Sanoka, a następnie mecze z drużyną z Katowic zakończą rundę eliminacyjną. Sezon zakończy turniej finałowy zaplanowany na ostatnią dekadę lutego.