ZawszeKTH
SEZON 2021/2022

INFORMACJE
2021/2022


03.11.2021
CJHL: udany debiut katehetów

Żacy młodsi UKS KTH mają już za sobą pierwsze mecze w Lidze Karpackiej. Turniej rozegrany w miniony weekend na krynickim lodowisku był inauguracyjną kolejką spotkań w tej rywalizacji. Kryniczanie po debiutanckich zawodach zajmują drugie miejsce w tabeli.


CJHL Zawody w Krynicy-Zdroju otworzyły nowy sezon rozgrywek w kategorii U12 Karpackiej Młodzieżowej Ligi Hokeja. W rywalizacji uczestniczyło sześć drużyn ligowych i gościnnie, poza klasyfikacją, łotewski zespół HS Riga, którego zawodnicy zaprezentowali piękny i skuteczny hokej, wysoko pokonując wszystkich rywali.

W meczach zaliczanych do klasyfikacji na krynickim lodowisku walczyły dwie ekipy ze stolicy Serbii: Crvena Zvezda i Partizan, ukrainska Kryzhynka Kiyv oraz krajowe zespoły: Selekt Fundacji Rozwoju Hokeja (FHR), MMKS Podhale i gospodarz turnieju UKS KTH. Rozstrzygnięcia poszczególnych gier sprawiły, że o zwycięstwie w turnieju decydował ostatni mecz, w którym kateheci zmierzyli się z Szarotkami. Wygrana przypadła w udziale Góralom.

Wcześniej, pierwszego dnia kryniczanie pokonali zespół FRH, w sobotę nie dali szans obydwu belgradzkim drużynom, a w niedzielę bez straty gola zakończyli starcie z Kryzhynką. W efekcie z dwunastoma punktami na koncie po pierwszej kolejce zajmują drugą pozycję w ligowej tabeli. Zestawieniu przewodzą nowotarżanie z jednym punktem przewagi, na trzeciej pozycji hokeiści z Ukrainy.

W trzydniowym turnieju wzięło udział łącznie 115 zawodników, rozegranych zostało 15 ligowych i 6 towarzyskich spotkań (wszystkie 2x20 min.) okraszonych 272 golami (w tym 120 w meczach towarzyskich). Najskuteczniejszym zawodnikiem w grupie ligowej okazał się Gabriel Wsół (Podhale). Ten sam zawodnik najczęściej również trafiał na ławkę wykluczeń. Powody do zadowolenia mają również gospodarze, miejsce w pierwszej dwudziestce najskuteczniejszych zawodników CJHL zapewniło sobie aż dziewięciu zawodników reprezentujących barwy UKS KTH. Między słupkami bramki najwięcej czasu spędził golkiper Select FHR, który bez zmiennika bronił świątyni swojej drużyny we wszystkich spotkaniach.

Druga runda spotkań dwunastolatków w CJHL zaplanowana została na połowę grudnia.
(e2rds)



Mecze I rundy CJHL:
31 października 2021 (niedziela)
    4 - 7 UKS KTH - Podhale Nowy Targ
    7 - 1 FRH Select - Partizan Beograd
    0 - 4 Kryzhynka Kyiv - UKS KTH
    10 - 1 Podhale Nowy Targ - Crvena Zvezda Beograd
    1 - 12 Partizan Beograd - Kryzhynka Kyiv

30 października 2021(sobota)
    2 - 3 FRH Select - Kryzhynka Kyiv
    20 - 2 UKS KTH - Partizan Beograd
    6 - 0 Kryzhynka Kyiv - Crvena Zvezda Beograd
    7 - 5 Podhale Nowy Targ - FRH Select
    0 - 13 Crvena Zvezda Beograd - UKS KTH

29 października 2021 (piątek)
    2 - 17 Partizan Beograd - MMKS Podhale Nowy Targ
    1 - 2 K FRH Select - Crvena Zvezda Beograd
    5 - 6 K Podhale Nowy Targ - Kryzhynka Kyiv
    2 - 3 Crvena Zvezda Beograd - Partizan Beograd
    7 - 2 UKS KTH - FRH Select


Mecze uczestników CJHL z zespołem gości:
    6 - 18 Crvena Zvezda Beograd - HS Riga
    17 - 0 HS Riga - FRH Select
    16 - 3 HS Riga - Podhale Nowy Targ
    6 - 27 Partizan Beograd - HS Riga
    0 - 14 Kryzhynka Kyiv - HS Riga
    12 - 1 HS Riga - UKS KTH



CJHL U12 - po I Rundzie - 31.10.2021
#zespółmeczepunktybramki
1MMKS Podhale Nowy Targ51346-18
2UKS KTH Krynica-Zdrój 51246-11
3Kryzhynka Kyiv 51127-12
4FRH Select 5417-20
5Partizan Beograd 539-58
5Crvena Zvezda Beograd 525-33




czołówka CJHL U12 - po I Rundzie - 31.10.2021
zawodnikgoleasystypunktykary
  WSÓŁ Gabriel (Podhale) 22 6 28 24
  PANASEWICZ Julian (UKS KTH) 11 10 21 2
  OLSZEWSKI Michał (UKS KTH) 7 9 16 2
  SKRYPKA Stepan (Kryzhynka) 6 6 12 2
  BYTOM Grzegorz (UKS KTH) 6 6 12 6
  DUDA Eryk (Podhale) 8 2 10 0
  KOVALENKO Zakhar (Kryzhynka) 5 5 10 4
  OBRZUT Adam (UKS KTH) 5 4 9 4
  KRZEMIEŃ Szymon (UKS KTH) 4 4 8 2
  SROKA Antoni (UKS KTH) 3 5 8 8
  STAMATOVIC Lazar (Partizan) 5 1 6 10
  BONDARCHUK Oleksii (Kryzhynka)3 4 7 6
  SOSIEDKA Timur (Kryzhynka) 5 1 6 2
  SUCHECKI Kacper (Podhale) 4 2 6 0
  WIŚNIEWSKI Tymon (FRH) 4 2 6 4
  FEREK Łukasz (UKS KTH) 3 3 6 0
  MAKUCH Paweł (UKS KTH) 3 3 6 2
  SZLACHTOWSKI Mieszko (Podhale) 3 3 6 4
  SOROKHOD Anastasiia (Kryzhynka) 1 5 6 4
  LUBAŃSKI Adrian (UKS KTH) 4 1 5 0




UKS KTH Krynica-Zdrój:
Kruczek Wiktor, Darski Mateusz - Furman Karol, Klimek Tomasz, Sroka Antoni, Obrzut Adam, Hurej Oliwier, Ferek Łukasz, Bytom Grzegorz, Panasewicz Julian, Olszewski Michał, Jacher Szymon, Dłużewski Borys, Krzemień Szymon, Makuch Paweł, Lubański Adrian - trenerzy Cieślicki Tomasz, Dubel Damian

MMKS Podhale Nowy Targ:
Knap Jakub, Koszyk Justyna - Duda Eryk, Jaszczyk Helena, Jędrol Adrian, Marek Maciej, Rzeczkowski Miłosz, Siaśkiewicz Hubert, Szlachtowski Mieszko, Walicki Bartłomiej, Węglarczyk Patryk, Wsół Gabriel , Zubek Szymon, Kłodowski Kacper, Burczyk Łukasz, Robel Stanisław, Suchecki Kacper - trener Kaczmarczyk Ryszard

Kryzhynka Kyiv (UKR):
Korzh Dmytro - Kovalenko Zakhar (C), Bondarchuk Oleksii (A), Borysenko Lev, Zakharov Roman, Korobkov Vsevolod, Savytskyi Nikita, Sorokhod Anastasiia (A), Korchevnyi Matvii, Korobkov Lev, Kyrychenko Andrii, Skrypka Stepan, Sosiedka Timur, Vilhan Artem, Dukhan Roman, Sharovka Nikita - trenerzy Skorokhod Oleksandr, Prylipko Viktor

Crvena Zvezda Beograd (SRB):
Pablo Laranjeira, Alex Spalevic, Iris Jerkovic - Masa Vidakovic, Stefan Matijevic, Filip Gojkovic, Una Batanjac, Nikola Vrancevic, Dunja Bodis, Pavle Veljic, Nemanja Dmitric (C), Peter Kacunkovic, Nemanja Neskovic, Mihailo Stancevic, Nenad Nikolic, Dmitrije Ilic, Viktor Gojkovic, Andrej Marjanovic, Pavle Rosulj - trener Stefan Ilic

Partizan Beograd (SRB):
Andrej Lajtman, Blazic Teodor - Milovan Begivic, Dusan Serbula, Stamatovic Lazar, Simic Momcilo, Marko Majstrovic, Ognjen Jancic, Bartieniev Denys, Vukasin Golubovic, Bartieniev Yevgenii, Milan Petrovic, Andrej Ponjavic, Kesejic Ivan, Mihaylo Majstrovic - Dmytro Gnitko

FRH Select:
Jurkiewicz Gabriel - Kosturska Iga, Kowalski Aleksander, Wiśniewski Tymon, Stępień Marceli, Gałczyński Kacper, Włodarczyk Aleksander, Seremak Jan, Wilczewski Flavio, Mincer Jacek, Jarząbkiewicz Szymon, Protsenko Gleb, Bugański Alan, Isztok Gabriel, Jurek Adam, Zieliński Aleksy - trener Sroka Rafał


Hs Riga (LVA) - gość turnieju:
Mihails Bondarcuks, Marks Ginsburks - Gustavs Salmins, Daniels Denisenko, Kristaps Kandis, Andrejs Losans, Nikaels Libietis, Martins Teluskins, Roberts Binde, Kristers Sirjajevs, Damirs Lapegins, Nikita Semjonovs, Alberts Purins, Roberts Zile, Oskars Apsitis, Niklaus Lauzums, Timurs Malisevs - trener Sergejs Teluskivs












-= 233 =-





  

KRYNICKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE
w historii KTH

 2001 - 3 runda sezonu 2001/02, KTH - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 2
 1945 - pierwsze powojenne informacje o krynickich hokeistach   więcej

zawiązane zostało
23 LISTOPADA 1928 r.

Mistrz Polski
- 1950 -

Wicemistrz Polski
- 1949, 1951, 1953, 1999 -

Brązowy Medal MP
- 1937, 1952, 1957, 2000 -
OLIMPIJCZYCY MISTRZOWIE i MEDALIŚCI MŚ i ME
REPREZENTANCI POLSKI
MISTRZOWIE i MEDALISCI
MISTRZOSTW POLSKI
DZIAŁACZE ZAWODNICY
2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2004   2003   [PZHL] [STATYSTYKI LIGOWE]
[CRACOVIA] [TYCHY] [POLONIA] [PODHALE] [JASTRZĘBIE] [UNIA] [KATOWICE] [GDAŃSK] [NAPRZÓD] [SMS]
[TORUŃ] [ZAGŁĘBIE] [DĘBICA] [MMKS] [STOCZNIOWIEC]
Copyright 1999-
ZawszeKTH
materiały oznaczone są własnością osób lub instytucji wskazanych w oznaczeniu, pozostałe należą do serwisu Zawsze KTH
kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób tylko za pisemną zgodą ich właścicieli